Alanta

2012 05 19

 Pirmas varžybas šių metų UAFA pirmenybėse Rokiškio FK žaidė išvykoje su Utenos Vilkų komanda. Kaip žinia ši komanda pakeitė pernai žaidusią Ignalinos "Drutūnų" komandą. Ją sudaro Utenos ir Ignalinos sporto mokyklų auklėtiniai.

 Pirmas penktadienio uždavinys buvo surasti stadioną kuriame žaisime. Pasirodo žemės ūkio mokykla yra visai ne Alantoje o už poros kilometrų nuo jos esančiame Naujasodyje. Vargais negalais suradę stadioną pamatėme, kad jis visiškai neparuoštas varžyboms. Žolė nenupjauta, vienoj pusėje aikštės po lietaus telkšojo "vandenynas". Antrame kėlinyje Alikas jame išsimaudė. Prieš varžybas paaiškėjo, kad abiejų komandų aprangos beveik identiškos teko traukti skirtukus, kurie ne per daug gelbėjo.

 Varžybas kurias turėjom laimėti rezultatu 5-1 galėjo virsti tragedija. Varžybų eiga priminė katės žaidimą su pele. Nerelizavome šimtaprocentinių progų, gynyboje darėm elementarių klaidų po kurių "Vilkų" jaunuoliai galėjo pelnyti ir daugiau įvarčių. Po pirmo kėlinio pirmavome 2-0. Pirmą mūsų komandos įvartį po beveik metų pertraukos pelnė Karolis. Antrą įvartį pelnė Gedvė šaltakraujiškai paguldęs vartininką. Perkūnas trenkė antro kėlinio viduryje. Grumtynėse su varžovu Gasas gavo smūgį iš alkūnės. Stasys aišku šito nematė po akimirkos "Vilkų" jaunuolis atsidūrė ant žemės, o Gasas ėjo iš aikštės. Iki varžybų pabaigos buvo likusios 25 min. Kaip dažnai tokiais atvėjais būna po kelių akimirkų į mūsų vartus krito įvartis. "Vilkai" dėjo daug pastangų, bet jiems ne viskas sekėsi. Po vieno jų baudos smūgio kamuolys pataikė į Kalombos vartų virpstą. Kai iki varžybų pabaigos liko apie 10 min. Marius po Justo perdavimo pelnė įvartį. Iš pradžių jis buvo užskaitytas, tačiau vėliau teisėjas nustatė nuošalę. Varžybų pabaiga gavosi "validolinė",bet rezultatas nepasikeitė. Apibendrinant galima išskirti tokius momentus, kaip neparuoštą aikštę, prastas teisėjavimas (kas darosi su Stasiu?) 4-5 nerealizuoti išėjimai prieš varžovų vartininką, Gaso pašalinimas ir pakankamai geras "Vilkų" žaidimas kitos komandos čia irgi neturės lengvo pasivaikščiojimo. Iškovota pirma pergalė rezultau 2-1 dar niekada pirmenybių nebuvom pradėję pergale. 2009 m. lygiosios namuose su Anykščiais 1-1. 2010 m. lygiosios namuose su Ignalina 3-3. 2011 m. lygiosios išvykoje su Anykščiais 1-1.

20120518047.jpg

20120518050.jpg

20120518051.jpg