Rokiškio FK iškrito iš UAFA SELECT CUP varžybų

2012 05 12

 Gegužės 11 d. oficialiai atidarytas futbolo sezonas Rokiškyje. Pirmose 2012 m. rungtynėse namuose Rokiškio FK susitiko su Utenos FK 2003 komanda. Dėja mūsiškiams varžybos susiklostė nesėkmingai pralaimėta rezultatu 0-1.

 Šią savaitę pirmą sykį treniravomės sporto centro stadione. Jo būklė tikrai neramino, tačiau iki penktadienio varžybų nupjovus žolę ir suvolavus aikštę reikalai pasitaisė. Taigi stadionas futbolininkus pasitiko kaip pridera. Pirmam oficialiam mačui nepavyko surinkti optimalios sudėties. Ypač išretėjusi atrodė gynėjų grandis nebuvo nei Gedvės, nei Viktoro, nei Egidijaus, todėl centro gynėju teko žaisti Saškai, o jo vietą dešniame krašte užėmė Erne. Nugarą pasitempusį Guminį pakeitė Kalomba. Justą teko atitraukti į krašto saugus, o priekyje su Algiu žaidė Džordžas.

 Varžybas geriau pradėjo svečiai jie perimė iniciatyvą ir pradėjo grasinti mūsų vartams. Po keletos netaiklių smūgių varžovai prisišaudė. Sužaidus apie 10 min. varžovo smūgiuotas kamuolys atsimušė į mūsų vartų virpstą, visa laimė, kad kamuolį prieš tai lietė Kalomba. Į šį pavojingą išpuolį atsakė Justas kurio prasiveržimas dešinioju kraštu baigėsi smūgiu į vartus dėja, netiksliu. Kai jau atrodė, kad pavyko varžovus nustumti nuo mūsų vartų praleidom įvartį po kampinio. Iki varžybų pabaigos dar buvo likę marios laiko labai didelės tragedijos nebuvo. Žaidimui išsilyginus vis pavojingiau puolėme mes. Įsiminė du Gaso išpuoliai. Iš pradžių po kampinio jo smūgis galva pataikė į varžovų vartų skersinį, o po kelių akimirkų smūgis iš maždaug 20 m. pralėkė visai šalia varžovų vartų. Varžovų tolimi smūgiai didelės grėsmės nesukėlė.

 Antrame kėlinyje toliau vyko apyligis žaidimas su pavojingais momentais tai prie vienų tai prie kitų vartų. Neblogai į žaidimą įsijungė Mindė. Jo viena ataka dešniuoju kraštu galėjo virsti 11 metrų baudiniu, tačiau teisėjas nesiryžo jo skirti. FK 2003 varikliukas P. Gaivenis antrame kėlinyje parodė savo lygį ir organizuojant atakas ir užbaigiant jas. Visa laimė, kad mūsų gynėjams ir vartininkui laiku pavykdavo jį sustabdyti arba smūgiai į vartus buvo netikslūs. Varžyboms artėjant į pabaigą Gasui pavyko "išmaudyti" tris varžovų gynėjus, bei smūgiuoti į vartus. Kamuolys atsimušė į vartų tinklą iš priešingos pusės po to į vartininko nugarą ir įriedėjo į vartus. Žiūrovai paskelbė, kad įvartis. Teisėjas vienu momentu lyg ir suabėjojo, tačiau įvarčio neužskaitė. Bene realiausią progą išgelbėti varžybas turėjo Algis. Jam po grumtynių su dviem gynėjais pavyko įsiveržti į varžovų baudos aikštelę ir smūgiuoti į vartus, tačiau jaunasis svečių vartininkas sužaidė tiksliai. Dar po kelių akimirkų teisėjas paskelbė rungtynių pabaigą.

 Truputėlį gaila, kad nepavyko ištempti bent jau iki baudinių. Varžovai buvo tik šiek tiek geresni. Visus vyrus reikia pagirti už kovingumą ir ištvermę juk turėjom tik du keitimus.

20120511044.jpg

 Po Gaso smūgio kamuolys atsitrenkė į varžovų vartų skersinį