Rokiškio FK komandos nusiaubė Zarasus

2012 03 17

 Kovo 17 d. startavo tradicinis Zarasų salės futbolo turnyras. Kaip ir praėjusiais metais taip ir šiemet Rokiškis pasiuntė dvi komandas. Jaunimo žaidėjų pagrindu sudaryta Rokiškio FK komanda ir senjorų pagrindu sudaryta "Mėgėjų' komanda.

 Pirmose turnyro rungtynėse teko žaisti tarpusavyje. Derbis kaip įprasta gavosi "kietas" tik antro kėlinio pabaigoje Rokiškio FK sugebėjo palaužti "Mėgėjus". Po atkaklios kovos rezultatas 6-4 jaunimo naudai. Gaila, bet į šias varžybas "Mėgėjai" atvyko tik 5 - iese teko skolintis Karoliuką.

 Kitose varžybose Rokiškio FK nušlavė vietinę komandą rezultatu 17-4. Reikia pripažinti, kad jie atrodė tikrai silpnai. Paskutinėse dienos varžybose "Mėgėjų" laukė pagrindinė Zarasų komanda "Liepsna". Šansų, kad mūsiškiai nugalės buvo nedaug. Pirmame kėlinyje vyko atkakli kova kur stipresni buvo šeimininkai 2-1. Antrame kėlinyje viskas apvirto aukštyn kojom "Mėgėjai' užtikrintai siuntė kamuolius į šeimininkų vartus. Tuo tarpu "Liepsnoje" kilo panika ir jie ryškiai nerado savo žaidimo. Galutinis rezultatas 7-2 "Mėgėjų" naudai.

 Po pirmos varžybų dienos abi Rokiškio komandos įsitvirtino lentelės viršuje. Turnyre dalyvauja 5 komandos dar viena komanda iš Daugpilio mums gerai pažystama "Gadiba".