Kovingos lygiosios

2012 03 03

Varžybos tarp Rokiškio FK ir FSK Anykščiai pasibaigė kovingomis lygiosiomis 6-6. Prieš mūsų varžybas sužinojom, kad "Narjanta" pralaimėjo Auto1 Logistics 2-9. šis rezultatas mums nepaliko vilčių pakovoti dėl 2 vietos. Pasak kupiškėnų jie neturėjo šansų pasiekti geresnį rezultatą tose varžybose. Jų pralaimėjimas nebuvo palankus mūsų varžovams anykštėnams, nes pralaimėjimo mums atvėju jie būtų likę 2 vietoje.

Nuo rungtynių pradžios užvirė kieta kova. Anykštėnai ilgiau kontoliavo kamuolį mes rengėm kontratakas. Vienos iš jų metu Justui pavyko pergudrauti varžovų vartininką. Tiesa mūsų pirmavimas tęsėsi neilgai po rikošeto kamuolys atsidūrė mūsų vartuose. Komandos keitėsi pavojingomis atakomis, tačiau rezultatas iki kėlinio pabaigos nepasikeitė. Antrasis kėlinys vyko pagal panašų scenarijų svečiai ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau įvarčius pelnėme mes. Po mūsų taiklaus smūgio rezultatas tapo 2-1. Jau sekančios atakos metu vėl po rikošeto kamuolys atsiduria Tomo vartuose. Svečiai siekia žūt būt įsiveržti į priekį, tačiau jiems nesiseka užbaigti atakų, arba gerai sužaidžia mūsų vartininkas. Po dviejų pelnytų įvarčių pakvima mūsų pergale, tačiau ir vėl nesiseka apsiginti. Neįtikėtiną įvartį pelno M. Valančiūnas ir rezultatas vėl lygus 4-4. Dar įmušam įvartį svečiai vėl išlygina. Likus žaisti apie 4 min. mes vėl priekyje 6-5. Svečiai paima minutės pertraukėlę atmosfera kaista. Dėja, bet apsiginti iki galo nepavyksta jau paskutinę minutę svečiai dar sykį išlygina rezultatą. Taigi varžybos taip ir pasibaigia 6-6. Mūsų įvarčius pelnė: Justas, Saška, Alikas, Algis, Mantas ir Elvis. Labai geras varžybas sužaidė Tomas. Atskirai norisi padėkoti Justui kuris surado noro ir laiko padėti mums šiose varžybose. Taigi po 6 varžybų iškovojom 7 taškus ir mūsų grupėje likom 3 vietoje į priekį užleidę anykštėnus ir uteniškius. Jeigu kovo 31 d. per pirmenybių uždarymą nebus žaidžiama dėl vietų tai daugiau niekas ir nepasikeis.

Šios sudėties komanda nutarė dalyvauti Zarasų salės futbolo pirmenybėse kurios turėtų startuoti kovo mėn.