Įpusėjo Nepriklausomybės taurės varžybos

2012 02 29

 Sužaistos dar 3 pirmojo etapo varžybos. Praėjusią savaitę susitiko Suaugusių g. ir "Senjorų" komandos. Varžybų favoritais laikyta Suaugusių g. komanda po gan įtemptos kovos laimėjo šią dvikovą rezultatu 4-2.

"Senjorams" įvarčius pelnė S. Mikulėnas ir L. Gudaglis. Suaugusių g. įvarčius pelnė I. Afanasjevas -2, T. jesinevičius ir G. Sirvydis po 1. Geltonas korteles gavo I. Afanasjevas iš Suaugusių g., bei S. Mikulėnas iš "Senjorų".

 Sekmadienį žaidė Jaunimas ir Vienybė. "Jaunimo" komanda į šias varžybas išėjo ir pasistiprinusi, ir "nukraujavusi" juk penktadienį buvo Šimtadienis, ne visi suspėjo atsigauti. "Vienybė" irgi negalėjo pasigirti ilgu atsarginių suoliuku, todėl laukė įtempta dvikova. Intrigą dar labiau pakurstė tai, kad Jaunimas gan greitai įsiveržė į priekį 2-0. "Vienybė" labai nepanikuodama perimė iniciatyvą ir iki kėlinio pabaigos sugebėjo įsiveržti į priekį 3-2. Antrame kėlinyje iš pradžių įvartį pelnė mėlynieji, o jaunimas į jį atsakė savu tiksliu smūgiu. Varžyboms artėjant prie pabaigos jaunimas ėmėsi taktinio veiksmo vietoj vartininko išleido aikštės žaidėją. Tai norimo rezultato nedavė, nes "Vienybė" tik didino atotrūkį. galutinis rezultatas 7-3 "Vienybės" naudai.

 Įvarčiai: M. Leika - 3, M. Veikšys - 2, D. Čižiūnas -2 visi "Vienybė"

 U. Varnas - 2, A. Kublickas -1 abu Jaunimas. 

 Pirmadienio dvikova tarp Suaugusių g. ir Entuziastų didelio ažiotažo nekėlė. Suaugusių g. gan nesudėtingai įrodė savo pranašumą laimėdama varžybas rezultatu 13-3.

 Įvarčiai; L. navickas -5, A. Golubovas -3, I. Afanasjevas -2, G. Sirvydis -1, D. Janušonis -1, vieną įvartį Entuziastai įsimušė į savus vartus.

 M. Jurevičius -2, M. Baltušis -1.

  Turnyrinė lentelė visoms komandosm sužaidus po 2 rungtynes

                       perg. lyg. pral. įvarčiai  taškai

1. Suaugusių g.   2      0      0      + 12   6

2. Vienybė         2       0     0       + 11   6

3. Jaunimas       1       0     1         0      3

4. Senjorai         0       0     2        -6      0

5. Entuziastai     0       0      2       -17    0

 

 Artimiausios varžybos: kovo 2 d. penktadienį

19.00 val. Senjorai - Vienybė

20.00 val. Jaunimas - Suaugusių g.