Startavo 21 Nepriklausomybės taurės turnyras

2012 02 19

  Prasidėjo 21 Nepriklausomybės taurės salės futbolo turnyras. Jau keletą pastarųjų metų turnyrą organizuoja Rokiškio futbolo klubas. Turnyre dalyvauja 5 komandos. Iš pradžių jos sužais tarpusavyje vieno rato sistema. 1 ir 2 vietą iškovoję komandos žais finale, o 3 ir 4 vietas užėmę komandos susitiks varžybose dėl 3 vietos.

 Pirmieji į aikštę išbėgo "Vienybės" ir "Entuziastų" futbolininkai. "Vienybė" šias varžybas žaidė gerokai nukraujavusi, nebuvo daug pagrindinių žaidėjų. Tuo tarpu "Entuziastai" turėjo kone šimtaprocentinę sudėtį ir naują vartų sargą. Varžybų pradžia žadėjo intrigą, nes "Entuziastai" pirmieji pelnė įvartį ir gan drausmingai gynėsi. "Vienybei" reikėjo laiko surasti silpnąsias varžovų vietas. Antrame kėlinyje jos buvo surastos ir įvarčiai pasipylė į "Entuziastų" vartus. Tik baigiantis varžyboms kada jau viskas buvo aišku atsilikinėjusiai komandai pavyko sušvelninti skirtumą. Galutinis rezultatas 10-3 "Vienybės" naudai.

 Įvarčius pelnė; "Vienybei" M. Leika -6, E. Geidanas -4. "Entuziastams" A. Šiupinys -2, M. Baltušis -1.

 Antrose rungtynėse susitiko "Jaunimas" ir "Senjorai". Varžybos sėkmingiau susiklostė "Jaunimo" komandai. Jiems tiksliau sekėsi užbaigti atakas, išnaudoti varžovų klaidas. Tuo tarpu "Senjorams" pritrūko aštrumo užbaigiant atakas. Rezultatas galėjo būti ir kitos jeigu ne puikiai vartus gynę abiejų ekipų vartininkai. 6-2 "Jaunimo pergalė.

 Įvarčius pelnė: Jaunimui A. Samoilovas - 2, U. Varnas -2, K. Gavėnas -1, R. Giriūnas - 1. "Senjorams" V. Mikalauskas ir D. Silickas.

 Varžybų lentelė po pirmo turo.

1. Vienybė 3 t. po 1 rungt.

2. Jaunimas 3 t. po 1 rungt.

3. Senjorai 0 t. po 1 rungt.

4. Entuziastai 0 t. po 1 rungtynių

5. Suaugusių gimnaz. 0 t. po 0 rungtynių

 Sekančios varžybos vasario 21 d. 19.30 val. Senjorai - Suaugusių g. ( atkelta iš sekmadienio vasario 26 d.)