Mėgėjai ir Vienybė žengia be pralaimėjimų

2009 09 05

Ketvirtadienį buvo žaidžiamos eilinės futbolo pirmenybių rungtynės. Tarpusavyje susitiko seni pažystami Rokiškio "Mėgėjai" ir "Senjorai". Varžybas aktyviau pradėjo Mėgėjai jau 2 susitikimo minutę pasinaudojęs varžovų gynėjų klaida įvartį pelnė L. Navickas, tačiau Mėgėjų komandai neteko ilgai džiaugtis įvarčius po kelių akimirkų rezultatą išlygino Meistriukas. Po tokios aktyvios pradžios buvo galima tikėtis, kad pasipils įvarčiai, tačiau taip neatsitiko. Komandos sukūrė vieną kitą progą, bet klaidų buvo kur kas daugiau. Kėlinio pabaigoje "Mėgėjams" pavyko suorganizuoti rezultatyvią ataką ir S. Limontas pelnė įvartį iš arti. Antras kėlinys vyko tuo pačiu scenarijumi komandos lyg ir bandė aktyviau žaisti puolime, bet įvarčių pelnyti nesisekė. Tik kėlinio pabaigoje sukruto Senjorai ir surengė kelias pavojingas atakas. Realiausią progą turėjo tas pats Meistriukas, bet jo smūgį atrėmė V. Karpovas.

RUNGTYNIŲ STATISTIKA:

2009 09 03 18.30 Rokiškis

Rokiškio "Mėgėjai" - Rokiškio "Senjorai" 2-1

Įvarčiai: 2 min. L. Navickas, 28 min. S. Limontas abu "Mėgėjai"

5 min. R. Vilkickis "Senjorai"

Įspėjimai: 57 min. G. Fitingov "Mėgėjai"

Žiūrovų sk. 30

Penktadienį Rokiškyje susitiko Kavoliškio ir Juodupės komandos. Varžybos sėkmingiau susiklostė Kavoliškio komandai jie pelnė po du įvarčius kiekviename kėlinyje ir šventė pergalę rezultatu 4-0. Visos juodupėnų pastangos pralaužti kavoliškio komandos ginybą buvo nesėkmingos. Juodupė ir toliau lieka be taškų šiose pirmenybėse.

2009 09 04 18.00 val. Rokiškis

Kavoliškis -Juodupė 4-0

įvarčiai: 12 min. V. Grigorjevas, 17 min. D. Varnas, 32 min. U. Varnas, 58 min. M. Šakalys visi Kavoliškis

Teisėjas: E. Gaigalas

Žiūrovų sk.30

Antrose rungtynėse susitiko Rokiškio "Vienybė" ir "Krauneda". Pirmo kėlinio pradžioje buvo matyti, kad Kraunedos futbolininkai nusiteikę labai ryžtingai, tačiau tiksliau sužaidę kėlinio pabaigą jaunieji futbolininkai sugebėjo įsiveržti į priekį 2-0. Antro kėlinio pradžioje Krauneda surengė gražią ataką ir sušvelnino skirtumą tačiau susižavėję puolimu praleido dvi kontratakas ir rungtynių baigtis tapo aiški. Tiesa M. Karteniui dar buvo pavykę sušvelninti skirtumą, tačiau tai buvo viskas ką sugebėjo padaryti Kraunedos futbolininkai.

2009 09 04 19 val. Rokiškis

Rokiškio "Vienybė" - Rokiškio "Krauneda" 4-2

Įvarčiai: 17 min. Malcius, 25 min. ir 40 min. R. Vasiliauskas, 47 min. E. Geidanas visi Vienybė

35 min. M. Baltušis, 55 min. M. Kartenis