Uteniškiai iš Rokiškio išvyko nusiminę

2012 01 21

 Sausio 21 d. startavo UAFA 2012 m. salės futbolo pirmenybės. Pirmenybių sistema labai panaši į tą kuri buvo praėjusiais metais. Iš pradžių komandos 8 komandos žais dvejuose pogrupiuose po 4 komandas. Po šešių sužaistų varžybų 1 ir 2 vietos grupėse laimėtojai suitiks pusfinaliuose, bei kovos dėl medalių. Likusios 4 komandos pagal pageidavimą išsidalins vietas nuo 5 iki 8. Mūsų grupėje varžovai tie patys kaip ir pernai: kupiškėnų FC Narjanta, Utenos Auto 1 Logistics ir FSK Anykščiai.

 Mūsų pirmieji varžovai Utenos komanda. Praėjusių metų analogiškų varžybų starte Auto 1 komanda sutrypė mus 8-1. Šios varžybos galėjo šiandien ir neįvykti. Iš pradžių mes siūlėme sužaisti penktadienį, tačiau svečiai nesutiko, o vakar jau patys siūlėsi žaisti penktadienį. Į varžybas atvyko tik 6 svečių komandos žaidėjai. Mūsų susirinko 12 žmonių arba dvigubai daugiau negu svečių. Tai be abejonės buvo pranašumas, tačiau tą pranašumą dar reikėjo išnaudoti.

 Varžybų pradžioje apie 10 min. vyko žvalgytuvės, vėliau mes po truputėlį perimėm iniciatyvą. Iki 20 pirmo kėlinio minutės į varžovų vartus pasiuntėm 4 kamuolius. Progų turėjo ir viena ir kita komanda, tačiau skirtumas tas, kad mums pavykdavo savas realizuoti, o varžovai šaudė pro šalį. Keletoje epizodų patikimai sužaidė Guminis, kuris pakeitę čiurną pasitempusį Tomą. Likus žaisti apie 3 min. varžovams galų gale pavyko sušvelninti rezultatą. Mums laukiant kėlinio pabaigos varžovai vieną po kito pasiuntė 3 kamuolius į mūsų vartus. Taigi ilsėtis teko ne pačios geriausios nuotaikos iš turėtos solidžios persvaros nieko neliko.

 Po pertraukos viską teko pradėti iš naujo. Visa laimė, kad Gedvė po kampinio nuvalo voratinklį nuo varžovų vartų devyniukės. Dar po akimirkos kamuolys rikošetu įskriejoį varžovų vartus. Jau lengviau 6-4. tačiau varžovams gan greit pasiseka sušvelninti rezultatą iki 6-5. Aistros aikštėje kaista Saška gauna geltoną kortelę. Po minutės pertraukėlės aistras šiaip taip apraminam ir po truputėlį didinam persvarą. Likus iki varžybų pabaigos žaisti 5 min. mes priekyje 9-5. Rezultatas jau nebepasikeičia.

 Taigi iškovota pirma svarbi pergalė, kuri pridės pasitikėjimo savo jėgomis. Kaip visada gerai sužaidė Guminis, 3 įvarčius mums pelnė Justas. Išskyrus tas 5 min. pirmame kėlinyje sužaidėme tikrai neblogai. Gal vietomis pristigdavo koncentracijos, per daug žavėjomės puolimu. Gerai, kad varžovams išlyginus rezultatą nepasimetėme ir kovojome toliau.

 Antrose mūsų grupės varžybose Anykščiuose vietos komanda nugalėjo Kupiškio "Narjantą" 3-2. Čia atsitiko nemalonus incidentas. Po anykštėno smūgio kamuolys pataikė svečių žaidėjui į veidą, teko kviesti greitąją, nes žaidėjas nebematė kairia akimi. Jis pasak kupiškėnų klubo vadovo buvo išvežtas į Kauno klinikas, tikėkimės viskas pasibaigs laimingai.