Rokiškio Senjorų triumfas

2012 01 15

 Antrasis UAFA Senjorų salės futbolo pirmenybių turas vyko Rokiškyje. Šį sykį į varžybas susirinko 6 komandos iš Rokiškio, Kupiškio, Zarasų, Visagino, Utenos ir Molėtų.

 Rokiškio senjorų varžovais A grupėje buvo kupiškėnai ir zarasiškiai. Pirmoji dvikova jau 10 val. tarp šeimininkų ir Kupiškio senjorų. Tokiuose turnyruose labai būna savrbios pirmos varžybos, nes nuo jų sėkmės arba nesėkmės priklauso kaip seksis toliau. Varžbų su Kupiškio komanda pradžia susiklostė mums nesėkmingai. Svečiai užleido mums "teritoriją" ir stengėsi efektyviai kontratakuoti. Po pirmų 10 minučių atsilikom 0-2 ir atrodė, kad varžybos bus pralaimėtos. Nors žaidimo iniciatyva buvo mūsų rankose kamuolys niekaip nekrito į svečių vartus. 4 sykius pataikėm į virbstą arba skersinį, rengėm vieną ataką po kitos ir vis nesėkmingai. Kada jau ir varžovai ko gero patikėjo pergale komanda atsitiesė 2 min. bėgyje rezultatas buvo išlygintas, o dar sekančios atakos metu liudas pelnė trečią įvartį. Per likusį laiką jau varžovai nebeatsigauna po šalto dušo ir pirmas mačas laimimas 3-2.

 Antroje dvikovoje laukė ne ką mažiau neparankus varžovas - Zarasai. Utenoje jiems pralaimėjom 0-2 taigi buvo būtinas revanšas. Šios varžybos susiklostė paprasčiau per pirmas 5 min. įsiveržėm į priekį 2-0 ir užtikrintai baigėm varžybas sausu rezultatu 2-0. Taigi patys sau pasidarom šventę iškopdami į finalą. Kupiškio ir Zarasų tarpusavio dvikovą laimėjo kupiškėnai.

 B grupėje geriausiai sekėsi Visaginui kuris po įtemptos kovos nugalėjo Uteną ir sužaidė lygiosiomis su Molėtais. Molėtai vienu įvarčiu nusileido Utenai ir liko trečioje vietoje.

 Varžybose dėl 5 vietos Molėtai įveikė Zarasus. Varžybose dėl 3 vietos Kupiškis po gražios kovos privertė pasiduoti Uteną. Finale kovojo mūsų komanda prieš Visaginą.

 Prieš finalą prie komandos prisijungė Saulius ir tai neabejotinai padidino mūsų galimybes pakovoti dėl mero taurės. Varžyboms prasidėjus Gedvė šauna į viršutinį varžovų vartų kampą vartininkas net nesureguoja. Varžovai atsako tuo pačiu. Dar po kelių akimirkų mes vėl priekyje, tačiau neilgam varžovai gražiai lygina rezultatą. Kurį laiką rezultatas lygus. Po Viktoro perdavimo į priekį kamuolys mistiniu būdu aplenkia kokių 4 žaidėjų kojas ir vartininkui netikėtai įrieda į kairyjį vartų kampą. 3-2 ir pakvima pergale. Reikia pripažinti per likusį laiką varžovai tirėjo kokias 4 šimtaprocentines progas, bet fortūna buvo ryškiai mūsų pusėje. Taigi vargais negalais sulaukiam finalinio Stasio švilpuko fiksuojančio Rokiškio senjorų pergalę.

 Varžybų uždarymo metu su 50 metų jubiliejumi buvo pasveikintas Stasys Juodka. Rokiškio senjorams įteikta mero taurė, dėja pačiam merui nedalyvaujant. Sekantis turas Molėtuose berods vasario 11 d.