Rokiškio FK - FK Rinkuškiai 3-6

2011 12 22

Rokiškio FK sužaidė paskutines oficialias varžybas šiais metais. Gruodžio 21 d. vakarą Rokiškyje lankėsi Biržų FK Rinkuškiai komanda. Varžybos organizuotos tarpininkaujant Justui.

Į varžybas nesurinkom optimalios sudėties visa laimė, kad buvo Guminis jis kaip visada ištraukė daug sudėtingų smūgių. Dar neįpusėjus pirmam kėlinui iškrito Saulius, nes kamuolys kliudė akį. Taigi liko žaisti 7 aikšės žaidėjai ir 3 vartininkai. Pirmieji rezultatyviai atakavo biržiečiai sužaidus apie 5 min. neužilgo jie pelnė ir antrą įvartį. Tik kėlinio pabaigoje Alikui pavyko rezultatą sušvelninti. Antrame kėlinyje po Karolio reido rezultatas tapo lygus. Lygybė truko neilgai svečiai vėl priekyje 3-2. Alikas dar sykį lygina 3-3. Dar po kelių akimirkų svečiai vėl priekyje. Likus žaisti apie 5 min. rezultatas buvo 4-3 svečių naudai. Per likusį laiką jiems pavyko surengti dar dvi rezultatyvias atakas. Galutinis rezultatas 6-3 svečių naudai.

Tenka pripažinti, kad biržiečiai buvo geresni greičiau judėjo, tiksliau įžaidinėjo kamuolį buvo aktyvesni.