Penktadienio varžybos

2009 08 29

 Pirmieji į aikštę išbėgo Rokiškio "Senjorai" ir "Vienybė". Varžybų pradžia Senjorams nieko gero nežadėjo jau 3 min. "Vienybės" žaidėjas M. Leika nuginklavo "Senjorų" vartininką. Žaidimas kuriam laikui išsilygino, Kėlinio viduryje "Senjorų" laukė dar vienas nemalonumas traumą patyrė vienas iš lyderių V. Mikalauskas. Bene aktyviausiai žaidė G. Bulaš jo buvo pilna visur ir atakuojant varžovų vartus, ir prasižengiant, ir ginčuose su teisėju. Kai atrodė jog pirmas kėlinys taip ir pasibaigs 1-0 "Vienybės" naudai, pastariesiems pavyko dar viena ataka ir savo įvartį pelnė R. Vasiliauskas. Po pertraukos žaidimas išsilygino labai pavojingų momentų nebuvo. Varžyboms artėjant į pabaigą "Vienybė" gavo teisę mušti 9 m. baudinį kurį pakartotinu smūgiu pelnė M. Leika. "Vienybė" iškovojo antrą pergalę šį sykį rezultatu 3-0.

RUNGTYNIŲ STATISTIKA

2009 08 28 18.00 Rokiškis

Rokiškio "Vienybė" - Rokiškio "Senjorai" 3-0

Įvarčiai: 3 min. ir 54 min. M. Leika, 28 min. R. Vasiliauskas abu "Vienybė"

Įspėjimai: 15 min. I. Žeronas "Vienybė", 52 min. A. Semionovas "Senjorai".

Žiūrovų sk. 50

Teisėjas E. Gaigalas 

 Antrose rungtynėse susitiko Rokiškio "Mėgėjų" ir "Kraunedos" komandos.  Rungtynes aktyviau pradėjo "Kraunedos" komanda. Jie kūrė pavojingas progas prie "Mėgėjų" vartų. Pirmo kėlinio viduryje neapdairiai sužaidė "Mėgėjų" komandos gynėjas R. Blažys. rRnka numuštas kamuolys, savo baudos aikštelėje buvo netikėtas tiek jam pačiam, tiek komandai, bei žiūrovams. 9 metrų baudinį sėkmingai realizavo A. Peciukonis. Antrame kėlinyje situacija pasikeitė "Kraunedos" žaidėjai tarsi sustojo, tuo tarpu "Mėgėjų" komanda didino spaudimą varžovų vartamas. 10 antro kėlinio minutę sau nebūdingu smūgiu pavyko pasižymėti L. Navickui . Rezultatas tapo lygus. "Krauneda" surengė keletą pavojingų išpuolių, "Mėgėjai" atsakė stipriais bet netiksliais G. Sirvydžio smūgiais. Iki varžybų likus mažiau negu 10 min. į "Kraunedos" vartuis krito kurijoziškas įvartis, nes jį įsimušė J. Minkevičius į savus vartus.

RUNGTYNIŲ STATISTIKA

2009 08 28 19.00 val. Rokiškis

Rokiškio "Mėgėjai" - Rokiškio "Krauneda" 2-1

Įvarčiai: 10min. A. Peciukonis "Krauneda", 41 min. L.Navickas "Mėgėjai", 52 min. J. Minkevičius "krauneda" į savus vartus

Žiūrovų sk. 40

Teisėjas E. Ščiuplys