Pamokos

2011 10 08

Spalio 8 d. Rokiškio FK komanda dalyvavo futbolo turnyre 8 prieš 8 Kupiškyje. Į varžybas vykome gan eksperimentine sudėtimi. Norėjosi suteikti jaunimui šansą gal būt paskutinį sykį šiais metais pažaisti lauke. Mūsų varžovai Kupiškio "Narjanta' surinko geriausią sudėtį.  Nuo jų neatsiliko ir "Atomas". Anykščiai kaip ir mes surinko jaunimo komandą "atskiestą" keliais pagrindo žaidėjais. Turnyre teko kovoti su visomis komandomis.

Pirmoji dvikova su Kupiškio "Narjanta" pasibaigė lygiosiomis 2-2. Šeimininkai pirmavo 2-0, o tada savo nelaimei pakeitė vartininką. Šaras šiandien buvo ryškiai ne formoje. Dėl pirmo įvarčio tai gal jis labai ir nekaltas tačiau antras jau jo kaltė. Kitose varžybose Anykščiai gan nesunkiai sutvarkė Atomą 3-0.

Varžybos su vyno krašto komanda susiklostė labai nesėkmingai. Jau pirmos atakos metu prasileidom netikėtą ir tuo pačiu gražų įvartį, kurį varžovai pelnė galva. Antras įvartis tapo tikru nesusipratimu. Čia reikia pasakyti, kad žaidėm pusiau pagal salės futbolo taisykles. Užribius išmušinėjom koja, vartininkas įvedinėjo kamuolį tik ranka. trečias įvartis į mūsų vartus krito po rikošeto. Tik antro kėlinio pabaigoje pelnėm paguodos įvartį, o prasileidom du. Taigi galutinis rezultatas 1-5. Tris įvarčius mums įmušė Marius už antrą ir penktą pasitaikius progai gaus pylos. Nes pirmu atvėju išdūrė Mutį, o antru pasižaidė ranka.

Kupiškis ir Atomas sužaidė 2-2.

Mačas su Atomu tapo savotišku derbiu. Pirmą pusę kėlinio Atomas turėjo kelias šimtaprocentines progas, o realizavo vieną. Antroje kėlinio pusėje jau mes daugiau atakavom ir pelnėm išlyginamąjį įvartį. Antrame kėlinyje žaidimas buvo lygus mums niekaip nesisekė užbaigti atakas, o Agnius pora sykių įdūrė. Taigi 1-3 ir paskutinė vieta turnyre.

Kupiškiui sužaidus lygiosiomis su Anykščiais pirmą vietą iškovojo pastarieji, antri liko Atomas, treti šeimininkai.

Nors nieko nelaimėjom dalyvauti manau buvo verta. Kažką labai išskirti nesinorėtų visi kovojo stengėsi pagal galimybes. Problemos tos pačios negalim įmušti. Ko gero stabiliausiai sužaidė Edgaras kuriam teko vidurio saugo pozicija be to jis įmušė pora įvarčių.