Pagaliau ilgai laukta Viktorija

2011 09 25

Rugsėjo 24 d. Rokiškio FK pagaliau pavyko nutraukti pergalių badą. Paskutinę pergalę iškovojom berods birželio 26 d. LFF taurės varžybose. Po to sekė vien pralaimėjimai ir štai po trijų mėnesių susitikom su mūsų pirmo rato skriaudikais Kupiškio FC Narjanta. Priminsiu, kad mūsų nelaimės prasidėjo būtent po namuose pralaimėtų varžybų kupiškėnams. Taigi reikėjo revanšo mirk ar gyvenk prieš mūsų "aršiausius" varžovus futbolo aikštėje ir geriausius draugus už jos.

Varžybos susiklostė labai permainingai. Pirmame kėlinyje labai daug pavojingų momentų nebuvo, nei prie vienų nei prie kitų vartų. Tačiau neįpusėjus pirmam kėliniui varžovams pavyko graži ataka kurios metu mūsų gynyba buvo perpjauta tarsi peiliu. Varžvų žaidėjas išbėgo vienas prieš vieną su Tomu ir rezultatas tapo 1-0 šeimininkų naudai. Kupiškėnai atsitraukė į gynybą ir ieškojo laimės kontr išpuoliuose. Nors iniciatyva perėjo mums daugiau kontroliavom kamuolį labai pavojingų momentų nekūrėm. Vis bandėm kamuolį permesti puolėjams ir vis nesėkmingai trūko fantazijos.

Antrame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė. Kamuolį ir toliau kontroliavome mes. Mūsų atakas labai pagyvino "sūnaus klajūno" Mindaugo sugrįžimas, kuris sužaidė ko gerio geriausias varžybas už klubą. Dešniąjame saugų krašte gerai į varžybas įsiliejo Malyšas irgi sužaidęs vienas geresnių varžybų. Atmosfera prie Narjantos vartų vis labiau kaito. Varžvų gretose vis dažniau kildavo lengva panika. Kėlinio viduryje pagaliau pavyko išlyginti rezultatą. Visas varžybas iš širdies dirbusiam Giedriui pagaliau nusišypsojo fortūna. Po aukšto perdavimo į baudos aikštelę varžovų vartininkas neapdairiai sušuko, kad kamuolys jo, tačiau iš tikrųjų kamuolys buvo Giedriaus ir šis galva pelnė pirmą mūsų įvartį. Kėliniui artėjant į pabaigą dar po vieno Giedriaus reido pavyko aštrus perdavimas skersai baudos aikštelę vartininkas nesugraibė kamuolio ir po rikošeto Mindaugas jį įmušė faktiškai į tuščius vartus. Pakvipo pergale. Per likusias 10-15 min. varžovai visgi turėjo savo šansą po netiksliai atmušto mūsų vartininko kamuolio kupiškėnai nepataikė faktiškai į tuščius vartus. Varžybų pabaiga gavosi nervinga vėl nesusitvarkė Stasys. Taigi pergalė 2-1 ir realūs šansai pakovoti dėl 5 vietos.