Auto1 Logistics irgi pervažiavo Rokiškio FK

2011 09 17

Šeįtadienį Rokiškyje buvo žaidžiamos atidėtos UAFA pirmenybių rungtynės tarp Utenos Auto 1 Logistics ir šeimininkų komandų. Jos buvo svarbios abiems komandoms. Rokiškėnai siekia pakilti iš lentelės dungno tuo tarpu Utenos komanda kovoja dėl prizinių vietų.

Mūsų komanda į startinį vienuoliktuką surinko gan netradicinę sudėtį. Visų pirma nebuvo "legionierių", po klajonių sugrįžo Giedrius, pasijungė Justas na ir beveik visi vietiniai. Gedvei teko žaisti paskutiniu gynėju, o su juo poroje Viktoras. Krašto gynėjai tie patys, aikštės viduryje Justas ir Giedrius šonuose Alikas su Karoliu. Priekyje Algis ir Marius. Varžovų gretose nebuvo pagrindinio vartininko, o tai mūsų šansas, nes įmušti šiais metais labai nesiseka.

Nuo pirmų minučių užvirė nuožmi kova, varžovams gan greit pavyko atsikovoti aikštės vidurį. Mes tradiciškai skubėdami žaidėm gan netiksliai. Prie mūsų vartų darėsi vis karščiau. Pavojų likviduodavo tomas, arba varžovų smūgiai buvo netikslūs. Varžovų vartininkas matyt jaudinosi, nes sunkiai gaudė "lengvus" kamuolius. Antroje pirmo kėlinio pusėje į mūsų vartus krito pirmas įvartis, nors ir iki to varžovai neišnaudojo keletos šimtaprocentinių progų. Po kampinio prie mūsų vartų Tomas susidūrė su varžovų puolėju ir tiksliai nepagavco kamuolio. Šis nukrito jų žaidėjui po kojomis ir rezultatas tapo 0-1. Prieš šį įvartį mes neišnaudojom šimtaprocentinės progos Karolio smūgiuotas iš kelių metrų kamuolys pralėkė virš vartų, o jam niekas netrukdė. Taigi neįmuši tu gauni į savus vartus. Visa laimė, kad gan greit atsilošėm Algis išvedė Justą prieš varžovų vartus ir šio smūgis į vartų kampą buvo preciziškai tikslus. Kėliniui skaičiuojant paskutines minutes Giedriui su Algiu pavyko užspausti varžovų gynėją ir šis suklydo netoli savų vartų. Po gan nestipraus Giedriaus smūgio kamuolys visgi nusileido už Auto 1 vartininko į tinklą. Po pirmo kėlinio 2-1 mes priekyje. Čia varžybos ir galėjo pasibaigti.

Antras kėlinys virto tikru košmaru daug stengėmės, daug dirbom bet nesėkmingai. Prasileidom 4 įvarčius ir pralimėjom 2-5. Reziumuojant galima pakartoti teisėjo žodžius vien entuziazmu nelaimėsi. Varžovų aukštesnis meistriškumas ir nieko čia nepadarysi. Norisi padėkoti vyrams už pastangas, už susirinkimą į varžybas, gyvenimas tęsiasi. Va lietuviai pralaimėjo makedonams čia tragedija, o mūsų pergalės laukia ateityje.