Aukštaitijos regiono seniūnijų futbolo varžybos

2011 09 10

 Šį šeštadienį Rokiškyje buvo didelė sporto šventė. Į sporto varžybas susirinko gausus būrys sportininkų iš 11 rajonų. Žaisti futbolą atvažiavo aštuonios komandos. Ištraukus burtus jos buvo suskirstytos į dvi grupes A ir B.

A grupėje žaidė: Rokiškio raj., Panevežio miestas, Visaginas ir Ignalinos raj.

B grupėje; Utenos raj., Zarasų raj., Kupiškio raj. ir Panevėžio raj.

 B grupėje dėl pirmos vietos kovojo Utena ir Panevėžio rajonas. A grupėje Rokiškio raj. ir Panevėžio miestas.

 Komandos susirinko pakankamai rimtos. Panevėžio miestą atstovavo "Panevėžio balso" futbolininkai. Už Visaginą žaidė du startinės sudėties "Evikono" žaidėjai. Utenai atstovavo Auto1 Logistics žaidėjai. Už Zarasus kovojo "Liepsnos" žaidėjai. Ignalinai atstovavo vietos FSK, Rokiškio vartus gynė pagrindinės komandos vartininkas, bei keli aikštės žaidėjai. Už Panevėžio rajoną kovojo dauguma pažystamų iš "Atomo" ir Ekrano senjorų. Bene labiausiai "mėgėjiška" atrodė Kupiškio raj. Subačiaus komanda.

 A grupėje nugalėtojais tapo Panevėžio mietas, nors ir nusileido tarpusavio dvikovoje Rokiškiui. Šiose nervingose varžybose buvo ypač gražus M. Leikos įvartis. Po tolimo smūgio kamuolys iš pradžių atsimušė į vieną virpstą po to į kitą ir tik tada atsidūrė vartuose. Rokiškis nusileido Visaginui ir tenkinosi II vieta grupėje. Ignalina surinkusi tiek pat taškų liko 3, o Visaginui labiausiai nepasisekė.

 B grupėje Panevėžio rajonas ir Utena surinko po 7 taškus, Panevėžio rajonas užimė I vietą dėl geresnio įvarčių santykio, nes tarpusavio varžybos baigėsi lygiosiomis. III vietoje liko Zarasai, o Kupiškio raj. užėmė IV vietą.

 Varžybose dėl 7 vietos Visaginas įveikė Kupiškį. Varžybose dėl 5 vietos Zarasai nugalėjo Ignaliną.

 III vietą turnyre iškovojo Utena nugalėjusi Rokiškį rezultatu 2-0. Finale susitiko dvi Panevėžio komandos. Pirmame finalo kėlinyje pasižymėjo Gasas ir Panevėžio rajonas įsiveržė į priekį. Antrame kėlinyje po užribio rajono žaidėjai pelnė antrą įvartį. Kada Panevėžio miesto komanda metėsi į priekį suklydus jų gynėjams buvo pelnytas ir trečias įvartis. Panevėžio rajonas šventė užtikrintą pergalę rezultatu 3-0 ir tapo šio turnyro nugalėtojais.

Taigi turnyro nugalėtojais tapo ir Rokiškio FK atstovaujantys Dainius, Mantas, bei Aurimas - sveikiname. Kitą savaitgalį Birštone bus Lietuvos seniūnijų finalai. Rokiškio FK teks žaisti atidėtas UAFA varžybas gali būti rimtų problemų su komandos komplektacija.