Norėjosi kaip geriau išėjo kaip visada

2011 08 27

 Praėjusio penktadienio varžybos ir toliau verčia manyti, kad mūsų komandą ištiko gili krizė.

 Utenos FK 2003 turbūt išliejo visą susikaupusį pyktį ant mūsų komandos. Sportinio pykčio tikrai buvo už ką. Pirmo rato varžybose Utenoje būtent mums pavyko nugalėti FK 2003. Praėjusių metų pirmenybėse mes irgi buvom stipresni, tačiau vakar viskas apsivertė aukštyn kojomis. Rezultatas 1-4 skaudus jau seniai tokį buvom patyrę. Dar skaudžiau žinant, kad ateinantį savaitgalį laukia svarbiausios šio sezono varžybos su Šilutės komanda.

 Apie mūsų gynybą vakarykštėse varžybose. Liudas tradiciškai užimė kairį kraštą, dešnį patikėjom Edgarui. Centre išbandėm naują duetą Dainiaus ir Saškos. Tokį žingsnį reikėjo daryti, nes Viktoras amžinai nežais, o pamainos jam neturim. Vidurio gynėjų atsakomybė didžiausia čia padaryta klaida brangiausia. Reikia pripažinti, kad vakar su svečių puolėju Paulium nesusitvarkėm. Jo pelnyti 3 įvarčiai tai paliudija. Visą atsakomybę užkrauti ant gynėjų matyt būtų neteisinga. Vakar neblogai sužaidė Edgaras, Liudas kaip visada pastaruoju metu. Mūsų vartai vakar buvo sušaudyti. Gaila, kad Tomui nepavyko jų išgelbėti keletoje situacijų, nors tiesą pasakius šansų atremti tokius smūgius buvo mažai. Šlubuoja išėjimas iš vartų ko pasekoje praleidom 3 įvartį.

 Saugų vakar turėjom tikrai didelį pasirinkimą. Buvo atkarpų kai žaidėm išties gražiai, tiksliai ir užtikrintai. Bet buvo momentų kai trečias perdavimas lėkė nežinia kur. Antrame kėlinyje sukeitus vietomis kai kuriuos sugus ir puolėjus atrodė, kad iniciatyvą perimėme rezultatas tapo 1-2. Ir dar turėjom momentų, tačiau jų neišnaudojus gavom 3 įvartį po kurio varžybos faktiškai pasibaigė. Nors Gasas vakar pelnė įvartį, bet matėsi, kad žaisti jam nelabai sekėsi, tačiau visi turėtų imti pavyzdį kaip reikia kovoti iki galo. Tik 50 proc. savo ankstesnių galimybių išnaudoja Andrius, tiesiog reikia laiko atsigauti po traumos. Justas, Aurimas ir Mantas sužaidė pagal galimybes. Daug kas sako, kad Gedvė žiauriai sulėtėjęs. Nepamirškim kiek mūsų kapitonui metų, o ir štangų tampymas greičio neprideda.

 Puolimas ir toliau lieka mūsų didžiausia problema, nes neįmušant įvarčių nebus rezultato. Vakar puolime bandė žaisti įvairūs žmonės, tačiau rezultatas tas pats 0 įvarčių.

 Nežiūrint rezultato žaidimas tikrai nebuvo labai blogas tiesiog varžovai vakar buvo žiauriai užsidegę ir ko gero vakar jie buvo stipriausia komanda su kokia mus šiais metais teko žaisti.

 Natūralu, kad kai nesiseka aikštėje tai kiekvienas žodis tampa labai asmeniškai įžeidus, tik nesugalvokim mesti kelio vardan takelio. Vakarykštės varžybos jau praeitis reikia žiūrėti į priekį ir mokytis iš savų nors ir labai skaudžių pamokų.