Finita, la commedia

2011 08 06

Viltys iškovoti svarbius taškus žlugo. Prieš šios dienos varžybas Rokiškio FK siekiant kovoti dėl aukštesnių vietų buvo būtina pergalė, tačiau ir vėl nepavyko. Su panašia situacija buvom susidūrę praėjusiais metais, kada irgi reikėjo būtinai laimėti varžybas namuose, bet pralaimėjom tiek tiems patiems Anykščiams, tiek Uteniui.

Į varžybas surinkom beveik idealią sudėtį. Anykščiai neturėjo vartininko jų vartus stojo ginti Marius Valančiūnas ir kaip parodė tolimesni įvykiai visai sėkmingai. Prieš varžybas žaidėjams buvo duotas nurodymas gintis kuo arčiau, kad varžovai neturėtų galimybių laisvai disponuoti kamuoliu. Į varžybas susirinko daug mūsų žmonių, todėl buvo galima padaryti eilę keitimų, tuo išvarginanat priešininkus. Varžovai tuo tarpu ant suolo turėjo tik du žmones. (Geriau mažiau bet gerų).

Jau nuo varžybų pradžios mūsų planai ėmė žlugti į varžovų spaudimą nieko panašaus nebuvo. Mūsų perdavimai būdavo 2-3 taiklūs vėliau kamuolį prarasdavom. Nenuostabu, kad varžovai palaipsniui perimė kamuolio kontrolę. Jų atakos darėsi pavojingesnės, daugėjo smūgių į mūsų vartus. Visa laimė, kad dauguma jų smūgių buvo netikslūs. Įvartis pribrendo į mūsų vartus apie 30 žaidimo minutę. Suklydo mūsų kairiojo krašto gynyba į kamuolį apmaudžiai nepataikė Dainius, Kalombai kamuolys praskriejo tarp kojų. Pirmas kėlinys taip ir pasibaigė 0-1 svečių naudai.

Prieš antrą kėlinį vėl bandėm vyrus užvesti kovai, tačiau antro kėlinio pradžia priminė pirmą, vėl varžovai gan lengvai primė kamuolio valdymo kontrolę. Tik sužaidus apie 15 min. suaktyvinus mūsų puolamuosius veiksmus varžovai pradėjo klysti ir mums pradėjo rastis šansų. Andrius iš toli pavojingai smūgiavo, tačiau svečių vartininkas sužaidė atidžiai. Mūsų bėdos dar padidėjo Kalombai pasitempus čiurną ir iškritus iš žaidimo. Į vartus teko stoti Gasui, nes kaip tyčia antro vartininko neturėjom. Liudas "nušienauja" varžovą mūsų baudos aikštelėje ir skiriamas neabejotinas 11 m. baudinys. Gasas šoka į vieną pusę, kamuolys lekia į priešingą. 0-2 ir varžybos faktiškai pralaimėtos. Tačiau būtent šiuo momentu, kada priešininkai atsitraukia į gynybą tarsi pradedam žaisti savo futbolą ir kurti momentus. Mūsų padėtis dar pasunkėja, kada Gedvė šalinamas iš varžybų. Ginčytinoje žaidybinėje situacijoje pasikarščiavo, užsipuolė teisėją ir tam nebeliko ką daryti, kaip išvyti kapitoną lauk. Vienos iš mūsų atakų metu varžovai pargriauna mūsų naujoką Mantą savo baudos aikštelėje. Dainius nuo 11 m. žymos tikslus. 2-1 ir sužiba viltis, bet dėja taip ir užgesta. Rezultatas pagal visą eigą normalus. Taigi mūsų laivas ir toliau skesta. Po šių varžybų mūsų ambicijos sužlugdytos beveik galutinai, ką gi kausimės dėl garbės ką darydavom visais ankstesniais metais.