Sezono pusiaukelė

2011 07 23

 Iki UAFA antro rato pradžios liko dvi savaitės. Ką gero pavyko nuveikti per pirmą sezono dalį ir kas nepasisekė?

 Visų pirma reikėtų palyginti mūsų rezultatus su praėjusiais metais. 2010 m. po pirmo rato UAFA lentelėje Rokiškio futbolo komanda rikiavosi 4 vietoje. Po 8 varžybų turėjom 3 pergales, dvi lygiąsias ir 3 pralaimėjimus, bei 11 taškų su dviem papildomais viso 13 taškų. Šiuo metu po 7 sužaistų varžybų 1 pergalė 4 lygiosios ir du pralaimėjimai 7 taškai, bei 6 vieta lentelėje.

 Rezultatas atrodo šiek tiek suprastėjęs. Guosti gali nebent tai, kad 5 varžybas iš 7 žaidėm išvykoje. Išvykoje sekėsi žaisti visai neblogai, ypač pirmas turus. Permainingoje kovoje pasiekėm lygiąsias Anykščiuose. Per plauką atsilaikėme Visagine, na ir iškovojom pergalę prieš pirmenybių lyderius FK 2003. Žaidžiant su Logistics pergalę jau turėjom kišenėje, bet neišsaugojom. Po šių varžybų komandos žaidimas suprastėjo. Su Ignalina tikėjomės lengvos pergalės, tačiau per vargus iškovojom lygiąsias. Visas kortas sumaišė jų patirti prieš tai katastrofiški pralaimėjimai. Varžybose su kupiškėnais sėkmė lydėjo svečius, na o Švenčionys tradiciškai pratęsė "total košmar" seriją. Daug geriau sekėsi rungtyniauti LFF taurėje čia nugalėtos dvi panašaus kalibro komandos iš Vilniaus SFL lygos. Šiais metais gerokai stringa puolimas pelnėm tik 7 įvarčius vidutiniškai 1 per mačą, tačiau daug mažiau ir praleidžiam tik 8. Praėjusiais metais mūsų įvarčių balansas buvo 17 - 18. Rezultatyviausi žaidėjai po du įvarčius pelnę Agnius ir Giedrius. Taurės varžybose sekėsi geriau čia įmušėm 7 įvarčius praleidom 1. Taigi susumavus viską gaunasi 3 pergalės, 4 lygiosios ir du pralaimėjimai rezultatas vidutiniškas.

 Iš žaidėjų sustiprinusių mūsų komandą galima būtų išskirti Giedrių. Atėjęs į klubo komandą šią žiemą tikrai svariai sustiprino mūsų klubo puolamuosius veiksmus, gaila kad jis žaidė ne visose varžybose. Gan banguotai žaidė Agnius, geras varžybas keitė prastos. Neranda savo žaidimo Marius atakos smaigalyje gal būt antrame rate jam seksis geriau?

 Iš saugų reikėtų išskirti Gasą ir Gedvę faktiškai žaidžiančius be keitimų ir tempenčius komandą. Norėtųsi, kad sparčiau "augtų" Alikas su Karoliu jiems suteikiam tikrai daug šansų.

 Gynybos grandyje ir ypač sezono pradžioje blizgėjo Liudas. Stabiliai žaidė Dainius su Minde jiems neblogai talkino Viktoras ir Saška. 

 Mūsų vartus dažniausiai gynė Kalomba. Liapsusų buvo, bet kam jų nebūna.

 Kokie pasikeitimai mūsų laukia. Iš komandos pasitraukė abu Mindaugai, tikiuosi, kad laikinai. "Atomo" legionierių skaičius sumažėjo iki 4. Jeigu nepavyks suderinti darbo ir žaidimo gali nelikti ir Agniaus. Iki liepos 30 d. turim laiko įregistruoti naujus žaidėjus, bet nelabai turim iš ko rinktis. Visi laukiam Andriaus sugrįžimo po traumos juk praėjusį sezoną jis buvo komandos lyderis. Pirmus keturis mačus žaisim namie norint kovoti dėl maksimalių rezultatų reikalinga optimali sudėtis ir 100 procentinė koncentracija. Varžovai stiprūs, bet tikrai įveikiami. Komandos mochikanų amžius artėja prie 40 metų šansų kažką laimėti futbolo aikštėje mažėja kas kartą, reikia stengtis išnaudoti kiekvieną iš jų.

 Varžybos su Vilniaus komanda kabo ant plauko, jie negali apsispręsti, todėl šiandien dar aiškumo nėra. Būtų gerai kitą savaitę pradėti judėti. Tam kartui tiek.