Pasibaigė 7 - asis KKSC taurės turnyras

2011 07 11

 Penktadienį liepos 8 d. finišavo KKSC taurės turnyras. Finale susitiko "Darola" ir FK jaunimas. Abi komandos nesurinko visų žaidėjų, tačiau pagrindiniai buvo, kaip ir tikėtasi finale vyko atkakli kova.

 Abi komandos varžybų pradžioje visą dėmesį skyrė savo vartų gynybai. Po nepasisekusių atakų buvo stengiamasi kuo greičiau sugrįžti "namo". Sužaidus apie 10 min. į FK jaunimas vartus krito pirmas įvartis. Atakoje sėkmingai sužaidė T. Jesinevičius jam pavyko išsivaduoti iš gynėjų globos suklaidinti vartininką ir pelnyti įvartį. Po šio įvarčio "Darola" dar labiau susikoncentravo ties savų vartų gynyba. Jaunimui nieko kito neliko, kaip siekti išlyginti rezultatą. Keletą sykių jie buvo arti tikslo tačiau pritrūko meistriškumo. "Darola" sėkmingai gynėsi ir rengė kontrišpuolius.

 Antrame kėlinyje aistros dar labiau užvirė. Niekas nenorėjo pasiduoti juolab, kad Justui Mažuikai pavyko išlyginti rezultatą. "Darolos" vyrai pradėjo nervintis. Rungtynių atomazga atėjo netikėta, gan nesudėtingas Sauliaus Limonto smūgis iš toli tapo problema FK jaunimas gynėjams ir vartininkui. Rezultatui tapus 2-1 FK jaunimas vėl stengėsi išlyginti rezultatą, tačiau gavosi priešingai. Dar du "Darolos" išpuoliai pasibaigė tiksliais smūgiais. Tuo tarpu FK jaunimas nuginkluoti priešininkų vartininko nesugebėjo.

 Pergalę rezultatu 4-1 iškovojo "Darola".

Prizininkų trejetas:

1. Darola

2. FK jaunimas

3. Juodupė

 Rezultatyviausias turnyro žaidėjas S. Limontas - 9 įvarčiai

Geriausias vartininkas V. Karpovas

Geriausias turnyro žaidėjas T. Jesinevičius visi "Darola".

Už ilgametę ištikimybę Rokiškio futbolui apdovanotas "Senjorų" komandos žaidėjas Viktoras Kazlauskas.