Rytoj KKSC taurės finalas

2011 07 07

 Liepos 8 d. finišuoja beveik mėnesį trukęs KKSC taurės turnyras. Finale susikaus "Darola" ir FK jaunimas. Jeigu "Darolos" išėjimas į finalą prognozuotas tai FK jaunimui šiek tiek pasisekė. Pasisekė dėl to, kad paskutiniu momentu atsisakė žaisti "Vienybė", todėl komandą papildė Justas. "Pasisekė", kad komandą paliko keletas vietinių "žvaigždžių" ir į jų vietą buvo pakviesti panevežiečiai Agnius su Dainiumi. Taigi iš žiemą rungtyniavusio FK jaunimo nebe kas ir beliko. "Darola" nesutiko rimtesnio pasipriešinimo, nei grupės, nei atkrintamosiose varžybose gal tik su tuo pačiu jaunimu teko pakovoti iš visų jėgų. Tuo tarpu FK jaunimas sunkiai skynėsi kelią į finalą. Grupėje tik per plauką išvengta 4 vietos, kada mače su Juodupe pačioje varžybų pabaigoje pavyko išplėšti lygiąsias garantavusias 2 vietą. Varžybose dėl patekimo į pusfinalį nugalėti ambicingieji "Senjorai", o pusfinalyje po atkalios kovos vėl ta pati Juodupė.

 Taigi neabejotini finalo favoritai faktiškai geriausius žaidėjus subūrę "Darolos" futbolininkai. Ką gali priešpastatyti FK jaunimas? Visų pirma jų neslėgs jokia įtampa, nes pasiektas ir taip geras rezultatas. Jeigu į varžybas atvyks visi žaidėjai "Darolai" lengvas gyvenimas nenusimato. Vien Agnius gali nulemti varžybų baigtį savo komandos naudai.

 Pasibaigus finalui tradiciškai bus apdovanoti geriausi žaidėjai. Rezultatyviausių žaidėjų sąraše pirmauja S. Limontas iš "Darolos" su 8 įvarčiais. M. Šakalys iš Kavoliškio su 7 įvarčiais antras. Taigi rezultatyviausio turnyro žaidėjo prizo savininkas kaip ir aiškus.

 Geriausiu vartininku veikiausiai taps Guminis iš "Darolos". Jam sutrukdyti paimti šį trofėjų gali tik fantastiškas FK jaunimas vartininko Mučio žaidimas finale, arba Guminio neatvykimas į varžybas dėl įvairiausių priežasčių, kaip jau yra buvę.

 Kas taps geriausiu turnyro žaidėju? Paprastai juo tampa komandos nugalėtojos atstovas. "Darola" labai lygi pagal sudetį, net sunku išskirti kažkurį vieną žaidėją. Viską lems rytdienos mačas. FK jaunimas gretose išsiskiria Dainius ir Agnius. Jeigu finalą laimėtų FK jaunimas veikiausiai kažkuris iš jų.

 Specialiu prizu bus apdovanotas "Senjorų" komandos žaidėjas V. Kazlauskas.

 Apie turnyro sekmes ir nesėkmes kaip visada vėliau.

 P.s. Paaiškėjo, kad LFF taurės burtai bus traukiami rugpjūčio pradžioje taigi apie mėnesį laiko bus ramu. Liepos 13 d. Utenoje bus sudarinėjamas UAFA antro rato tvarkaraštis. Pirmadienį liepos 11 d. 19 val. renkasi jaunimo komanda (esama ir buvusi) spręsim ar dalyvauti Visaginas CUP 2011.