PAFF antrame rate nedalyvausim, artimiausi planai

2009 07 31

 Panevėžio apskrities futbolo federacija buvo informuota apie Rokiškio FK atsisakymą dalyvauti II rato varžybose. PAFF sekretorius D. Žindulis buvo paruošęs antro rato kalendorių į kurį įtrauktos ir Rokiškio FK varžybos. Varžybos Panevėžio čempionate organizuojamos turų sistema, keturioms komandoms atvykstant į vieną miestą. Mums tai nebūtų palanku, nes 5 varžybas iš 8 būtų tekę žaisti išvykoje Kupiškyje arba Biržuose. Turint neblogai prižiūrimą stadioną, bei savus sirgalius varžybos prarastų, bet kokį sportinį principą, nes jas ir taip pradėtume su 0 taškų. Starto mokestis, išvykos tai pinigai kuriuos gaila išmesti bet kam. Panevežio futbolo federacija jau turi savo svetainę www.paff.lt

 Esant tokiai situacijai kilo mintis organizuoti taurės varžybas Rokiškio rajone. Varžybų formatas būtų toks: komandos žaidžia tarpusavyje dvejas varžybas namai - išvyka, toliau dalyvauja turnyre ta komanda kuri laimi susumavus abiejų varžybų rezultatus. Kad pirmame rate nesusitiktų stipriausios komandos jos reitinguojamos pagal pavasario turnyro rezultatus. Galėtume pradėti varžybas paskutinę rugpjūčio savaitę.

 Miesto gimtadienio šventės proga rugsėjo 20 d. planuojame varžybas tarp Rokiškio senjorų ir Vilniaus "Žalgirio" senjorų.

 Jei turit pasiūlymų, minčių parašykit: egaigalas@gmail.com