Paaiškėjo KKSC taurės finalo dalyviai

2011 07 06

Apniukusį antradienio vakarą buvo žaidžiami KKSC taurės pusfinaliai. Pirmame pusfinalyje jėgas išmėgino FK jaunimas ir Juodupė. Varžybas po atkaklios kovos laimėjo FK jaunimas rezultatu 2-1. Pirmame kėlinyje vyko lygi kova Juodupės atakos buvo grėsmingesnės. Tuo tarpu FK jaunimui niekaip nesisiekė suorganizuoti galutinių smūgių į vartus. Kėliniui artėjant į pabaigą FK jaunimas gavo teisę mesti kamuolį iš užribio prie varžovų vartų. Kamuolys atšokęs nuo žemės atiteko Agniui faktiškai prieš tuščius vartus. Jo galva smūgiuotas kamuolys atsimušė į skersinį, atšokusį kamuolį aikštės žaidėjas juodupėnas Giedrius kažkodėl pagavo rankomis. Devynių metrų baudinį tiksliai realizavo Dainius. Antrame kėlinyje Juodupė dar labiau suaktyvino puolimą, tačiau jų atakoms trūko tikslumo. Kėliniui artėjant prie pabaigos grubiai suklydo FK jaunimas vartininkas ir rezultatas tapo lygus. Pratęsimas atrodė neišvengiamas, tačiau su tuo nenorėjo sutikti FK jaunimas puolėjas Agnius. Jis gavęs tolimą perdavimą, ramiai apžaidė gynėją ir iš gan aštraus kampo "šovė" į tolimą viršutinį varžovų vartų kampą. 2-1 po šio smūgio Juodupė jau neturėjo nei laiko, nei jėgų išlyginti rezultatą.

Kitame pusfinalyje susitiko "Darola" ir "Entuziastai". Varžybos priminė pirmą šių komandų dvikovą. Po M. Leikos smūgio krito greitas įvartis į "Entuziastų" vartus. Dar po kurio laiko T. Jesinevičius sublizgėjo individualiais veiksmais ir rezultatas 2-0. Kėliniui artėjant į pabaigą po Gedvės baudos smūgio rezultatas tapo 3-0 ir atrodė viskas aišku. Antrame kėlinyje "Entuziastams" pavyko primesti savo žaidimo stilių ir jie sušvelnino rezultatą, bei turėjo dar keletą progų. Tačiau visas jų pastangas nubraukė tikslus Rolkos smūgis 4-1 "Darola" švenčia pergalę.

Varžybos dėl 3 vietos jau šiandien t. y. liepos 6 d. 19 val. Jose susitinka Juodupė ir "Entuziastai"

Finalas penktadienį liepos 8 d. 18.30 val.