Mūsų varžovas LFF taurėje FK Peruno

2011 06 23
 Ir antras mūsų varžovas LFF taurėje iš to pačio SFL D1 diviziono. Pernai kovojom su Snoru, šiemet su Rytu dabar su Peruno. Klubas egzistuoja bene trečią sezoną. Savo internetinės svetainės, kaip ir neturi, todėl informaciją teko rinkti iš SFL svetainės. Kas tas Peruno? Informacija iš wikipedija

Perunas slavų mitologijoje – vyriausiausias griaustinio dievas, Makošos vyras. Jo atributai: ąžuolas, erelis, dangus, arkliai ir karučiai, ginklai (kūjis, kirvis ir strėlė), karas ir ugnis. Tapatus graikų Dzeusui, baltų Perkūnui, skandinavų Odinui ir kitų indoeuropiečių tautų griausmavaldžiams vyriausiems dievams.

Greičiausiai su Slavų dievais jie nieko bendro neturi.

UAB PERUNO specializacija — pastolių montavimas ir demontavimas. greičiausiai klubas susijęs su šia įmone. Taigi kovosim su pastolių montuotojų komanda.

3

Sezono tikslaiPeruno. Pernai – 11 vieta D1 divizione. Stebim šį klubą jau pora sezonų ir konstantuojam, kad tai – savotiška komanda-mįslė: autsaideriai su potencialu bet kada tapti lyderiais. Stebino jie jau savo pirmajame sezone, kai pirmame rate buvo visiški autsaideriai ir su Futboliuku kovėsi dėl teisės neužimti paskutinės vietos, o antrajame rate pasitelkė šiek tiek žinomų Vilniaus futbolo pasaulėliui vardų ir gerokai pamaišė kortas galutinių vietų dalybose. Pernykštis sezonas komandai buvo jau antrasis, ir komanda jame taip pat kelis kartus mėgino kelti sumaištį, atiminėdama taškus iš D1 diviziono favoritų. Bet po to sekė dar keistesni rezultatai, tokie, kaip triuškinantys pralaimėjimai diviziono absoliučiam autsaideriui Setui ir galutiniame rezultate komanda liko priešpaskutinė, nors tikrai atrodė, kad pasieks daugiau.Apie atsinaujinimą tarpsezonyje Peruno komanda (šį kartą jai atstovavo ir savo mintimis po SFL taurės dvikovos su Trakais pasidalino komandos gynėjas V. Žukauskas). turėjo ką pasakyti – permainos šį kartą buvo esminės, o iš pernykštės sudėties komandoje liko gal trečdalis žaidėjų. Kiti – naujokai, atėję iš kitų SFL (Olandų, Ozo, TEC)  ir ne SFL klubų. Draugiškose rungtynėse jau mėgino ieškoti savojo žaidimo ir sekėsi ne taip jau prastai – su Advoco sužaista 0:0, su Reaktyvu – 2:3, o SFL taurėje teko pripažinti Trakų pranašumą – 0:1.

Apie sezono tikslus Peruno atstovas kalbėjo atsargiai, bet su optimizmu. Nors komandai, aišku, norisi kuo geresnių rezultatų, bet neblogu pasirodymu komanda jau laikytų vietą diviziono penketuke, o prizinė pozicija jau būtų puiku. Iš diviziono varžovų irgi nepanoro išskirti favoritų, nes, jų nuomone, kovoti greičiausiai teks su visais varžovais, o pernykštė patirtis, kai su stipresnėmis komandomis Peruno sužaidė netgi geriau nei su žemesne turnyrinės lentelės puse, išmokė būti atsargesniais.

Paskutinės varžybos

Kaip visada gausiai Kalnų parke susirinkę žiūrovai tikėjosi pamatyti šiame mače įtemptą kovą dėl geresnių pozicijų lentelės viduryje. Negalima sakyti, kad jų lūkesčiai neišsipildė visiškai – bent jau vieną kėlinį intriga šiame mače buvo ir akivaizdaus pranašumo nepavyko pademonstruoti nei vienai komandai.Medžiai, kaip jau įprasta pastaruoju metu, vėl nesurinko pajėgiausių savo žaidėjų į krūvą, o ir šiaip, kas šiai pakankamai gausiai besirenkančiai komandai gana neįprasta, teturėjo gal porą keitimų. Didžiausia sudėties netektimi reikėtų laikyti vartininko „Mažylio“ nebuvimą – na, bet kiek teko girdėti, nebuvimo proga tikrai džiugi, nes žaidėjas praėjusią savaitę tapo tėčiu, todėl komandos draugams beliko jį pasveikinti ir ieškoti pamainos.Kiek netikėtai vartininko pamaina tapo pats Medžių „Mourinho“ – komandos vadovas Paulius, atstovėjęs šiose pareigose bene pusę pirmojo kėlinio, kol į stadioną atvyko pavėlavęs kitas potencialus vartininkas. Atstovėjo sėkmingai – įvarčio nepraleido ir klaidų nepridarė, bet Peruno nelabai ir davė vartininkui pasireikšti: sėkmingai tvarkėsi Medžių gynyba. O ir šiaip pirmame kėlinyje vyko apylygė kova, Medžiai sėkmingai gynėsi, Peruno gynėjai taip pat nutraukinėjo visus Medžių bandymus įmesti kamuolį jų puolėjui „Vaikui“ – R. Ivanovui.Bet panašu, kad Medžiams jėgų užteko tik vienam kėliniui – daugiau keitimų turėję ir sėkmingai žaidėjus rotavę Peruno antrajame kėlinyje atrodė kur kas šviežiau ir nuo pirmų kėlinio minučių prasidėjo Medžių bėdos – M. Medeišo iš karto po pertraukos pelnė įvartį, 0:1. Po šio įvykio intriga dar laikėsi maždaug pusę kėlinio – iki 68 minutės, kai rezultatą padidino A. Radauskas, 0:2. Pasak liudininkų, ties šiuo įvarčiu rungtynes buvo galima ir užbaigti – nuo šio momento Medžiai palūžo ir jokių abejonių dėl rungtynių nugalėtojo niekam nebegalėjo kilti. O Peruno įtvirtino savo sėkmę dar trim įvarčiais – D. Vainauskas, vėl A. Radauskas ir R. Burakovas ir skirtumas tampa nelabai padoriu: 0:5.