Pasibaigė kovos B grupėje

2011 06 23

Pasibaigė KKSC taurės kovos B grupėje. Trečiadienio vakarą įvyko dvi varžybos FK jaunimas - Juodupė ir "Darola" - "Entuziastai".

Pirieji į aikštę išbėgo FK jaunimo ir Juodupės futbolininkai. Šios varžybos buvo svarbios trims komandoms FK jaunimui, Juodupei ir "Entuziastams". Jeigu varžybas būtų laimėjusi Juodupė visos trys komandos surinktų po 3 taškus ir tektų skaičiuoti įmuštus ir pralaeistus įvarčius.

FK jaunimas šiose varžybose turėjo 1 žaidėją ant keitimo, Juodupė panašiai. Varžybos prasidėjo be didelių žvalgybų. Juodupės komanda vedama Giedriaus pradėjo FK jaunimas vartų spaudimą. Juodupė susikūrė išties daug gerų progų, tačiau jų puolėjams labai stigo taiklumo. O viename epizode tas pats Giedrius sugebėjo pataikyti į skersinį iš poros metrų atstumo. FK jaunimo atakos irgi nebuvo tikslios iki pat kėlinio pabaigos, kada po sumaišties prie varžovų vartų įvartį pelnė Malyšas. Antrame kėlinyje stabdyti Giedriaus atakas darėsi vis sunkiau. Vienos iš jų metu jam pavyko "išmaudyti" bene tris varžovų gynėjus ir įkalti "vinį" į Mučio vartus. Praėjus dar keletai akimirkų aštrus reidas kairiuoju kraštu, bei tikslus smūgis į vartų kampą leido Giedriui pelnyti dar vieną įvartį, bei pasiekti norimą rezultatą 2-1. Iki varžybų pabaigos likus žaisti 9 min. Juodupė atsitraukė į gynybą. Per tą laiką FK jaunimas turėjo 3-4 šimtaprocentines progas, tačiau jų neišnaudojo. Kada varžybos visiškai priartėjo prie pabaigos FK jaunimui nusišypsojo sekmė. Malyšas gavo tolimą perdavimą prie varžovų vartų ir norėjo nukreipti kamuolį galva patogesnėje situacijoje esančiam Karoliui. Perdavimas tapo įvarčiu į tolimą varžovų vartų kampą. FK jaunimas išsigelbėjo. Šiose varžybose nelabai sekėsi Justui, bet galima suprasi atskubėjo po treniruotės Panevežyje.

Įvarčiai; D. Silickas-2 FK jaunimas, G. Lekandra -2 Juodupė.

Antrose vakaro varžybose tokios intrigos nesigavo. Nesužaidus ir 3 min. tarp "Darolos" ir "Entuziastų" "Darola" jau buvo priekyje 2-0. Iš pradžių Saulius gavo varžovų "dovaną" prie pastarųjų vartų ir ja bematant pasinaudojo. Šiek tiek vėliau "Entuziastai" įsimušė įvartį į savus vartus. Po tokios smagios pradžios žaidimas išsilygino ir tik kėlinio pabaigoje Rolka įmušė 3 įvartį į juodųjų vartus. Antrame kėlinyje vyko permaininga kova atakavo tai vieni, tai kiti, tačiau "Entuziastams" trūko tikslumo užbaigiant atakas, o "Darola" dalį savo šansų išnaudojo. Galutinis rezultatas 7-0 "darolos" naudai. "Darolos" vartus pirmą sykį turnyre gynė Guminis.

Įvarčiai: T. Jesinevičius -1, R. Blažys-1, L.Navickas-1, Alik. Samoilovas-1, S. Limontas-1, Aleks. Samoilovas-1 vieną įvartį varžovai įsimušė patys.