Penktadienio varžybų apžvalga

2011 06 20

 Penktadienį įvyko dvejos KKSC taurės varžybos. Pirmieji į aikštę išbėgo Juodupės ir Entuziastų futbolininkai. Lygių varžovų dvikovoje viskas sprendėsi paskutinėmis susitikimo minutėmis. Varžybų pabaigą sekmingiau sužaidė Entuziastų komanda ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu 3-2.

Įvarčius pelnė:

M. Baltušis, M. Jurevičius, D. Gegelevičius visi po vieną Entuziastai

Borkevičius, Trukšnys abu Juodupė

 Antrose vakaro varžybose susitiko "Darola" ir FK jaunimas. "Darola" šiose varžybose neturėjo tikro vartų sargo ir juo vėl priverstas buvo tapti Liudas. Galima sakyti, kad sėkmingai pavadavęs tiek Guminį, tiek Darių. FK jaunimas į kovą stojo gerokai pasikeitęs negu varžybose su Entuziastais. Prie komandos prisijungė du "legionieriai" iš Panevežio "Atomo", bei Justas iš nestartavusios "Vienybės". Ypač norisi pagirti Justą, kuris visą laiką siekia žaisti. Šiais metais mūsų klubui tikrai labai daug pagelbėjo ir tikiuosi dar padės LFF taurės varžybose. Taigi jaunimo sudėtis lengvo pasivaikščiojimo "Darolai" nežadėjo. Rungtynių pradžia tai įrodė. Pirmieji pavojingus išpuolius pradėjo rengti FK jaunimas žaidėjai. Tik antroje varžybų pusėje "Darola" surengė pavojingas atakas. Pirmo kėlinio pabaigoje į "Darolos" vartus krito ir keistas ir gražus įvartis kurį sukūrė "Atomo" legionieriai. Pasižymėjo Agnius.

 Antrame kėlinyje vienu išlemiamų momentų tapo situacija, kada Agnius privalėjo pelnyti antrą įvartį tačiau labai dėkingoje situacijoje uždelsė ir Liudui pavyko pavojų neutralizuoti. Po to sekė "Darolos" atsakas rezultatas tapo 1-1. Kuo toliau tuo labiau iniciatyva perėjo į labiau patyrusių žaidėjų rankas, jaunimo gretose prasidėjo klaidos, noras išlyginti rezultatą atvėrė spragas gynyboje kuo suskubo pasinaudoti "Darola". Galutinis rezultatas 4-1 "Darolos" naudai.

 Įvarčiai: A. Sadauskas -1, FK jaunimas

Alikas Samoilovas, Aleksandras Samoilovas, G. Sirvydis, E. Malcius visi "Darola".

Artimiausios varžybos šį antradienį birželio 21 d.

18.00 val. Sparta - Merinda

19.00 val. Senjorai - Kavoliškis