Psichologija

2011 06 11

 Vakar visi galėjom įsitikinti, kaip svarbu tinkamai nusiteikti varžyboms. Mūsų varžovų pasiekti rezultatai prieš tai vykusiose varžybose tiek "užmigdė" komandą, kad tokio blankaus žaidimo pirmame kėlinyje, kaip vakarykštėse varžybose dar neteko šiais metais matyti. Po varžybų įvykusiuose pokalbiuose svečiai prisipažino, kad tiek varžybas su Visaginu, tiek su Anykščiais žaidė visai kiti futbolininkai.

 Vakar pavyko surinkti ne visai optimalią sudėtį trūko Mindės gynyboje ir Giedriaus puolime. Juos pakeitė Viktoras ir Saulius. Vėl pasirodė Guminis, o tai džiugina, nors vakar jam neteko išeiti į aikštę. Kaip jau minėjau pirmas kėlinys buvo mums nesėkmingas, faktiškai nei vieno smūgio į vartus, tik viena pavojingesnė situacija prie varžovų vartų po "standarto". Kad pavyko išlaikyti mūsų vartus "sausus" lyjant lietui tenka dėkoti Kalombai. Senas vilkas turėjo rimtai padirbėti, kad atremtų pavojingus varžovų smūgius. Pirmame kėlinyje varžovai įrodė, kad futbolą žaisti jie moka, tuo tarpu mums nesisekė niekas.

 Antrame kėlinyje situacija po truputėlį pasikeitė pradėjom žaisti kraštais, kur neblogai darbavosi tiek Alikas, tiek Karolis. Tačiau pirmieji įvartį pelnė varžovai. Gražiai trumpą pasiuką visas varžybas žaidę Ignalinos saugai sukūrė progą savo žaidėjui smūgiuoti maždaug iš 18 metrų atstumo. Preciziškai tikslus smūgis ir kamuolys mūsų vartų "devyniukėje". Pakvipo pralaimėjimu ir namų sienų košmaru. Visa laimė, kad komanda nenuleido rankų ir už tai visiems pagarba. Antro kėlinio antra pusė jau priklausė mums. Gaso smūgis į virpstą. Du pavojingi kampiniai kada atrodo įmušti buvo lengviau negu neįmušti. Pasižymėti pavyko tik sykį . Mariui pavyko vienas iš greitų reidų ir nestiprus, bet tikslus smūgis šalia varžovų vartininko.

 Pasiektos lygiosios labai nedžiugina, tačiau tai objektyvus rezultatas. Varžybos dar sykį įrodė, kad UAFA pirmenybėse nėra silpnų varžovų, kad maksimaliai nusiteikti reikia kiekvienoms varžyboms.

 Artimiausi planai. Trečiadienio varžybas su Kupiškiu planuojam perkelti į penktadienį.