Lygiosios prilyginamos pergalei

2009 07 11

Liepos 11 d. pliaupiant lietui Rokiškio miesto stadione susitiko Rokiškio "Pipirini" ir Visagino "Evikonas". Šių varžybų laukėme su tam tikra baime, nes "Evikonas" pirmenybių lyderiai, be to labai prastai sužaidėm varžybas Švenčionyse.

Varžybas aktyviau pradėjo Rokiškio komanda. Svečiams tai buvo netikėta, nes jie tikėjosi lengvos pergalės. Tik pirmo kėlinio viduryje svečiai perimė iniciatyvą į savo rankas. To priežastis mūsų padaryti keitimai, kurie išbalansavo darnų žaidimą. Pirmas įvartis krito po to kai svečiai surengė greitą ataką dešiniuoju kraštu, svečių puolėjui pavyko suklaidinti mūsų gynėjus (tame tarpe šių eilučių autorių) ir galingu smūgiu iš arti pelnyti įvartį. Po to sekė mūsų ataka ir S. Limonto smūgis iš toli, svečių vartininkas vargais negalais atmušė slidų kamuolį į kampinį. Kėliniui artėjant prie pabaigos svečiai pelnė antrą įvartį, kada neužtikrintai sužaidė mūsų vartininkas Raimondas. Reikia pasakyti, kad smūgis buvo stiprus ir taiklus. Dar nesibaigus antram kėliniui atsilikome 0-2. Ir vis tik kėlinio pabaigoje pasisekė pergudrauti varžovų gynėjus, bei pabėgti vienam prieš vartus Andriui (Mailiui), bei pelnyti įvartį į tuščius varus. Atgijo viltis išplėšti lygiąsias.

Antras kėlinys prasidėjo mūsų atakomis. Iš pradžių fantastišką Dariaus Janušonio smūgį smūgį atrėmė varžovų vartų virpstas. Dar po kelių akimirkų G. Sirvydžio smūgiuotas kamuolys iš pradžių atsimušė į vieną po to į kitą varžovų vartų virpstą ir iššoko į aikštę. Bene realiausią progą pasižymėti turėjo Andrius jo praktiškai į tuščius vartus smūgiuotas kamuolys atsimušė į skersinį. Galų gale teisybė nugalėjo, G. Sirvydžio nestiprus, bet taiklus smūgis tapo neįveikiamu varžovų vartininkui. Rezultatas tapo lygus 2-2. Svečiai palaipsniui perimė iniciatyvą, jų atakos darėsi vis pavojingesnės. Jiems pavyko pelnyti įvartį tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę. Mes stengėmės kontratakuoti. Realiausius šansus išplėšti pergalę turėjo S. Limontas. Pirmu atvėju jo smūgiuotas kamuolys praskriejo visai šalia varžovų viršutinio kampo, antru atvėju Saulius šiek tiek uždelsė ir varžovai blokavo jo smūgį.

Varžybos taip ir pasibaigė kovingomis lygiosiomis 2-2. Šios lygiosios mums, kaip pergalė, nes po totalių nesėkmių pasiektas teigiams rezultatas su čempionato lyderiu. Šiose varžybose jau matėsi komanda, nors lijo lietus stadione girdėjosi fanų palaikymas. Jų skandavimai Rokiškis...Rokiškis...tai kažkas naujo ir netikėto mūsų klubo istorijoje. Visi žaidė gerai nenoriu išskirti nei vieno. Teisėjai iš Ukmergės manau šauniai susidorojo su savo darbu. Pagaliau geros emocijos. Liko mačas su Ignalina kitą savaitgalį gal ten mūsų laukia pergalė?

P. s. Šis komentaras parašytas po dviejų su puse bokalų alaus, todėl atsiprašau jei kas ne taip.