Po permainingos kovos Utenoje iškovotas taškas

2011 06 04

Prieš pora valandų Utenoje baigėsi mūsų varžybos su Auto 1 Logistics komanda. Kaip ir buvo galima tikėtis varžybos buvo atkaklios. Po permainingos kovos varžybos pasibaigė rezultatu 2-2.

Varžybų pradžia mums susiklostė sėkmingai, nes gan greit perimėm iniciatyvą. Nepraėjus ir 10 min. nuo varžybų pradžios į varžovų vartus krito pirmasis įvartis. Po juvelyrinio Gaso perdavimo pasižymėjo Agnius. Vienu lietimu iš arti nuginklavęs varžovų vartininką. Varžybų pažiūrėti atvažiavęs Rolka jau džiaugėsi pergale, kaip dažnai būna prisikarksim bėdas. Po įvarčio žaidimas išsilygino ir pavojingų momentų nekilo nei prie vienų, nei prie kitų vartų. Antroje kėlinio pusėje Agnius gavo dar vieną šansą pelnyti įvartį, tačiau išbėgęs vienas prieš varžovų vartininką nesugebėjo kamuolio tiksliai nukreipti į vartus. Dar po kelių akimirkų gavom teisę smūgiuoti baudos smūgį iš maždaug 20 m. atstumo. Gedvės siūstas kamuolys pataikė į skersinį, atšokusį kamuolį bandė į vartus nukreipti Gasas ir vėl skersinis, kamuoliui visgi atsidūrus vartuose teisėjas užfiksavo nuošalę. Kėliniui artėjant prie pabaigos, kada buvo pakeisti keletas pagrindinių mūsų žaidėjų po baudos smūgio varžovai pelnė įvartį galva. Pasikartojo sena taisyklė jeigu neįmuši tu įmuša tau.

Per pertrauką bandėm nusiraminti ir nusiteikti kovai antrame kėlinyje. Mūsų atakas priekyje pagyvino išėjęs Marius, tačiau ši diena buvo ryškiai ne jo. Pirmas 15 min. varžovai praktiškai užspausti savo aikštės pusėje. Keliam vieną po kito kampinius. Varžovų vartininkas ištraukia galingą Dainiaus smūgį galva. Dar po vieno kampinio įvartis visgi krenta į šeimininkų vartus. Iš maždaug 14 m. tiksliai galva smūgiuoja Gedvė pelnydamas pirmą šių metų savo įvartį. Mes vėl priekye 2-1. Visus taškus ant "i" galėjo sudėti Marius išbėgęs vienas prieš varžovų vartus ir faktiškai apėjęs varžovų vartininką, bet ... Likus žaisti apie 8 min. sekė varžovų atsakas. Po kampinio prie mūsų vartų kamuolys atšoko gan toli į aikšę, tačiau varžovų smūgis iš maždaug 30 m. buvo preciziškai tikslus. Kamuolys palietęs virpstą suspurdėjo mūsų vartų tinkle. Rezultatas tapo lygus 2-2. Per likusį laiką jau varžovai turėjo galimybę įsiveržti į priekį visa laimė nesėkmingai. Galutinis varžybų teisėjo švilpukas užfiksavo kovingas lygiąsias.

Apibendrinant galima pasakyti, kad ko gero labiau praradom 3 taškus, negu iškovojom vieną. Du momentai kuriuose visiems pristigo koncentracijos nulėmė nelabai mums sėkmingą rezultatą. Nors geriau žvirblis rankoje, negu briedis girioje. Su Logistics jau 3 mačą sužaidžiam lygiosiomis. Mūsų nepralaimėtų oficialių varžybų skaičius pasiekė 8.

Kitų varžybų rezultatai:

Evikonas-Drūtūnai 8-0

FK 2003 -Kūna 4-1

FSK Anykščiai - Narjanta 0-0

Artimiausias varžybas žaisim ateinantį penktadienį Rokiškyje su Ignalinos Drūtūnų komanda.