Gaso mintys SFL tinklalapyje

2011 05 30
 

Interviu su Mantu GASIŪNU

Tavo atsiradimas SK „Atomas“.

Mokiausi mokykloje, kurioje treniravosi Atomas. Buvo patogu, arti ir ilgai negalvodamas susigundžiau draugų pasiūlymams ateiti pajudėti. Po truputėli įsijungiau į komandą.

 

Žaidi 13 numeriu. Kodėl?

Tiesiog tęsiu šeimos tradicijas. Tėvas žaidė 13 numeriu, dabar aš perėmiau.

 

 

Esi vienas iš geriausių Panevėžio apskrities žaidėjas. Žinau, kad esi sulaukęs ne vieno stipresnio klubo pasiūlymo. Kodėl likai čia?

Profesionalu jau nebebūsiu, todėl esu ir liksiu ten, kur draugai. Esu bandęs atstovauti keletui Panevėžio apskrities komandų, tačiau jose nepasilikau dėl prastos komandinės atmosferos. O ATOME jaučiuosi gerai, nes tai yra savas draugų ratas.

 

Daug metų tvarkai Atomo vidaus reikalus. Kodėl komandai nevadovauji aikštėje kaip komandos kapitonas?

Visi komandos nariai nusprendė, kad esu per daug emocionalus aikštėje, todėl nesugebėčiau ramiai suvadovauti komandai. Taip pat pliuso iš komandos draugų nesusilaukiu manau ir už tai, jog kiekvienose varžybose teisėjas – mano didžiausias priešas.

 

Ateities planai.

Tikiuosi, kad ateityje žaisime stipriausiame Panevėžio apskrities turnyre ir kausimės dėl prizinių vietų. O jei žiūrint ne į tokią tolimą ateitį, būtų idealu paimti SFL taurę ir išvengti tokių nemalonių rungtynių, kokios buvo su Aprangėle, kai komanda pavedama ir 50 procentų jos narių neatvyksta i rungtynes.

 

Žodis apie varžybas su amžinais priešais – SK STOP.

Niekas nedžiugina labiau nei pergalė prieš amžinus varžovus. Šį syki mes buvome stipresni, kadangi susirinkome stipriausios sudėties. Rezultatas džiugina, bet ne žaidimo kokybė. Tačiau tai tik antras turas ir manau, kad įsivažiuosime ir antrame rate STOP komanda netūrės jokių šansų.

 

Be ATOMO dar atstovauji Rokiškio FK. Kokie santykiai su komanda? Kodėl žaidi būtent ten?

Rokiškio FK – mūsų draugai. Be to, jie pasiūlė palankias sąlygas atstovauti jų klubui. Žaidžiu ten, nes dalyvavimas Utenos apskrityje, kurioje yra daug išvykų. Pamatau naujus stadionus, naujas komandas. Įdomu su jomis rungtyniauti, nes nieko apie jas nežinai. Vis ne tokia monotonija. Dar vienas pliusas, jog Rokiskio FK dalyvauja LFF taurės varžybose. Kiek žaidėjų, žaidžiančių SFL Aukštaitija gali pasigirti įvarčiu per LFF taurės varžybas? Toliau, vienas nebūčiau susigundęs važiuot i Rokiškį. Kai nusprendėme su geriausiais komandos draugais važiuot ten, ilgai galvoti neteko. Už Rokiškio komandą žaidžiame jau antrus metus ir esu tuo patenkintas.