Rokiškio FK rodo charakterį

2011 05 28

 Gegužės 27 d. vakare Rokiškio FK žaidė UAFA III turo varžybas Utenoje su vietos FK 2003 komanda. Kaip ir buvo tikėtasi varžybos buvo sudėtingos. Utena mus pasitiko apniukusiu oru ir labai prasta aikštės vėja. Prieš mūsų mačą čia vyko Auto 1 Logistics dvikova su "Evikonu". Varžybas rezultatu 3-0 laimėjo svečiai iš Visagino, šeimininkai praleido du lengvus įvarčius kuriuos mes matėm.

 Mūsų startinė sudėtis šiose varžybose buvo: vartininkas Tomas (Kalomba praleido varžybas nes neišėjo susikeisti darbe), centro gynėjai Dainius ir Viktoras (nebuvo Mindės, jam problemos su vaiku linkim, kad vaikutis kuo greičiau pasveiktų). krašto gynėjai Saška ir Liudas. Atsitraukusiu saugu žaidė Gedvė, o atakuojančiais saugais Giedrius ir Gasas. Kraštuose varžybas pradėjo Karolis su Malyšu, o tikrą puolėją turėjom vieną Agnių.

 Nors prieš varžybas kalbėjom, kad varžovai mus spaus šiam jų žingsniui atrodo buvom nepasirengę. Priešininkai nuo pat pirmų minučių užgulė mūsų vartus, o jų atakos sekė viena kitą. Praėjus maždaug 15 min. nuo varžybų pradžios į mūsų vartus krito pirmas įvartis. Gynyboje neapdairiai sužaidė Saška ir varžovų puolėjas iššoko vienas prieš mūsų vartininką. Prieš jo meistrišką smūgį Tomas buvo bejėgis. Tuo mūsų nemalonumai atrodo nesibaigė pradėjo lyti lietus ir dar labiau aptemo dangus. Varžovų puolėjas P. Gaivenis sėkmingai "draskė' mūsų gynybą ir vienos atakos metu iššoko vienas prieš mūsų vartus laimei jo smūgiuotas kamuolys atsimušė į mūsų virpstą. Šis varžovų įvartis galėjo palaidoti mūsų viltis iškovoti bent tašką. Prisibėgiojusį paskui P. Gaivenį Viktorą pakeitė Gytis, vietoj Karolio išėjo Džordžas. Mums pavyko stabilizuoti žaidimą aikštės viduryje ir perkelti jį prie varžovų vartų. Šimtaprocentinių progų nesukūrėme, tačiau keletą aštrių momentų išspausti pavyko. Bene silpniausia, šiaip gerai subalansuotos ir organizuotos varžovų komandos grandis, pasirodė vartininkas.

 Antrame kėlinyje iš esmės kartojosi pirmo kėlinio scenarijus. Pradžioje varžovai vėl mus užspaudė, tačiau pavyko atsilaikyti. Kėlinio viduryje jau mes rengėme pavojingus išpuolius. Agnius sėkmingais prasiveržimais "draskė" varžovų gynybą, bei smūgiuodamas nuo kampinio žymos pataikė į varžovų vartų virpstą. Išlyginamasis įvartis krito po Gaso skersuoto kamuolio į varžovų baudos aikštelę kur jo tarsi ant "lėkštutės" laukė Agnius. Rezultatas tapo lygus 1-1. Lietui tai stiprėjant, tai silpnėjant tapo dar sykį tapo aišku, kad tai mūsų sėkmės garantas. Vienos atakos metu varžovų baudos aikštelėje krito net du mūsų žaidėjai, varžybų teisėjas ilgai dvejojęs vis tik parodė į 11 metrų vietą. Prie kamuolio stojo Dainius, tačiau jo smūgis nebuvo labai sėkmingas ir varžovų vartininkas atmušė kamuolį, laimei prie jo pirmasis suskubo Giedrius ir nukreipė jį į vartus. Likus apie 15 min. mes jau priekyje 2-1. Giedrius tapo šio sezono mūsų atradimu, iš žaidimo laikinai iškritus Andriui jis labai puikiai jį pavaduoja. Visose trejose žaistose varžybose Giedrius nusipelno tik pagyrų. Per paskutines 15 min. varžovai rengė mūsų vartų šturmą. Vienu atvėju labai tiksliai iš vartų išeidamas sužaidė Tomas, bėje irgi labai gerai pavadavęs Kalombą. Kitais atvėjais gerai sužaidė mūsų gynėjai, taigi jau praktiškai sutemus teisėjo švilpukas užfiksavo valinę mūsų pergalę išvykoje rezultatu 2-1.

P1060587.JPG

Pasitarimas prieš varžybas

P1060595.JPG

P1060660.JPG

Pasisveikinimas

IMG_4419.jpg

Varžybų momentai

P1060622.JPG

P1060628.JPG

P1060600.JPG

P1060636.JPG

P1060639.JPG

P1060653.JPG

Pasitarimas pertraukos metu

 

P1060665.JPG

Kitų varžybų rezultatai:

Auto 1 logistics - Evikonas 0-3

Kūna - Narjanta 0-1

Drūtūnai - FSk Anykščiai 0-8 Marius 2 įv.