Vilniuje iškovota sunki pergalė

2011 05 25

Gegužės 24 d. Rokiškio FK žaidė LFF taurės pirmo etapo rungtynes su Vilniaus FK Rytas komanda. Varžybas po sudėtingos kovos pavyko laimėti rezultatu 2-1.

Į šias varžybas surinkom bene optimalią sudėtį trūko tik Mindės gynyboje, plius pasijungė anykštėnas Marius. Varžybos vyko Dilgynės stadione miesto pakraštyje. Stadionas, pasak vilniečių ne pats blogiausias mieste. Mūsų startinėje sudėtyje žaidė Agnius su Mariumi puolime, vidurio saugai Gasas ir Gedvė. Dešinėje pusėje varžybas pradėjo Giedrius, o kairėje Malyšas. Gynėjų grandyje įvyko vienas pasikeitimas vietoj Mindės nuo varžybų pradžios žaidė Viktoras. Vartuose Kalomba.

Pirmame kėlinyje iniciatyva priklausė mums, vien Marius turėjo 3-4 šimtaprocentes progas. Dėja, bet jam žiauriai nesisekė smūgiai kaire koja lėkė pro šalį, o dešine koja vis nepavykdavo smūgiuoti. Varžovai tik keletą sykių smūgiavo į mūsų vartus. Pirmas įvartis į varžovų vartus krito po aštraus perdavimo į baudos aikštelę ir tikslaus perdavimo uždarymo. Pasižymėjo Malyšas. Pasijutę, kad darbas padarytas buvom skaudžiai nubausti. Varžovų žaidėjas buvo neleistinai sustabdytas mūsų baudos aikštelėje ir teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį. Kalombai pavyko jį atremti, tas pats žaidėjas smūgiavo dar sykį jo spirtą kamuolįį pataisė varžovų žaidėjas, jau praktiškai nuo vartų linijos įnešdamas jį į mūsų vartus. Tuo tarpu mūsiškiai akivaizdžiai šį įvykį pražiopsojo. Po pirmo kėlinio 1-1.

Antrame kėlinyje situacija nesikeitė atakovom mes ir pagaliau Mariui pavyko realizuoti vieną iš savo progų. Pirmo kėlinio istorija ir vėl galėjo pasikartoti. Pirmu atvėju pavojingą varžovų reidą sustabdė Kalomba. Pasiaukojamas žaidimas galėjo brangiai kainuoti varžybas teko baigti kenčiant krūtinės skausmus. Padaryti keitimai didelio stabilumo mūsų žaidimui nesuteikė. Varžovai dar turėjo gerą progą tačiau iš arti nepataikė į vartus. Paskutinės mūsų atakos metu Agnius galėjo įtvirtinti persvarą, tačiau pašokęs nuo kupstelio kamuolys neleido tiksliai smūgiuoti ir pastarasis lėkė gerokai virš vartų. Apibendrinant galima pasakyti, kad iškovojom pelnytą pergalę, tačiau vilniečių komanda pasirodė kietas riešutėlis.