Baigėsi penktasis futbolo turnyras KKSC taurei laimėti

2009 06 25

 Joninių išvakarėse finišavo 5 Rokiškio rajono futbolo turnyras 7 prieš 7 KKSC taurei laimėti.

Pirmieji į aikštę išbėgo Rokiškio "Mėgėjų" ir Juodupės futbolininkai. Nelemtas pralaimėjimas Juodupei grupių varžybose vertė Mėgėjų komandą siekti revanšo. Nuo pat susitikimo pradžios dominavo "Mėgėjų" komanda. Pirmą įvartį jiems pelnė G. Sirvydis įmušęs įvartį po kampinio. Neužilgo į varžovų vartus krito antras įvartis, o kėlinio pabaigoje ir trečias. Ypač gražus buvo pastarasis jį nestipriu, bet taikliu smūgiu į viršutinį vartų kampą pelnė S. Limontas. Antrame kėlinyje Mėgėjai rezgė vieną ataką po kitos tik galutiniai smūgiai buvo netikslūs. Į vieną juodupėnų smūgį buvo atsakyta dar trimis. Taigi rungtynes dėl trečios užtikrintai vietos rezultatu 6 - 1 laimėjo "Mėgėjų" komanda. Juodupės futbolininkai trečius metus iš eilės liko 4 vietoje.

RUNGTYNIŲ STATISTIKA:

2009 06 23 18 val. Rokiškis

Rokiškio "Mėgėjai" - Juodupės "Juodupė" 6-1

Įvarčiai: G. Sirvydis 11 min. ir 42 min., G. Tidikis 19 min. ir 37 min., S. Limontas 25 min., M. Šakalys 50 min. visi "Mėgėjai".

M. Semaška 39 min. Juodupė

Teisėjas G. Fitingov

Žiūrovų sk. 50

 Finalinėse rungtynėse susitiko Rokiškio ledo ritulio klubo ir Rokiškio "Senjorų" komandos. "Senjorams" jau prieš varžybas buvo "klijuojamas" aucaiderių vaidmuo. Pirmosios varžybų minutės turėjo paneigti šią nuostatą, nes pavojingai smūgiavo į varžovų vartus "Senjorų" žaidėjai G. Bulaš, R. Vilkickis, G. Peciukonis. Tačiau varžovų vartų šturmui buvo išnaudota daug jėgų. Kėlinio viduryje į "Senjorų" vartus krito pirmas įvartis, jį po D. Janušonio perdavimo pelnė I. Afanasjevas. Dar po kelių akimirkų savo antrą įvartį pelnė I. Afanasjevas, o jam puikiai asistavo A. Samoilovas. Trečią savo įvarti ledoritulininkai pelnė iš 9 metrų smūgio. Senjorų vartininkas nuvertė baudos aikštelėje A. Golubovą, pastarasis ir realizavo 9 metrų smūgį. Antrame kėlinyje Ledo ritulio klubas dar padidino savo pranašumą vėl pasižymėjo I. Afanasjevas. Tik kėlinio pabaigoje "Senjorai" suaktyvino puolimą. po to kai varžovų gynėjai pargriovė baudos aikštelėje V. Mikalauską, nuo 9 metrų žymės taikliai smūgiavo V. Baranovskis. Po kelių akimirkų pavyko pasižymėti ir pačiam V. Mikalauskui. Dar vienos atakos metu "Senjorai" galėjo pelnyti trečią įvartį, tačiau pritrūko tikslumo. Varžybos taip ir baigėsi rezultatu 4 - 2 Ledo ritulio klubo naudai. Ledo ritulio klubas pirmą sykį laimėjo KKSC taurę.

RUNGTYNIŲ STATISTIKA:

2009 06 23 19 val. Rokiškis

Rokiškio ledo ritulio klubas - Rokiškio "Senjorai" 4-2

Įvarčiai: I. Afanasjevas 15 min., 20 min., 40 min. A. Golubovas 26 min. abu ledo ritulio klubas. 45 min. V. Baranovskis, 51 min. V. Mikalauskas abu "Senjorai"

Įspėjimai: 26 min. O. Afanasjevas Ledo ritulio klubas

Teisėjai: E. Gaigalas, G. Fitingov  

Žiūrovų sk. 70

 Po varžybų Rokiškio rajono vicemeras A. Urbonas ir Rokiškio KKSC direktorius A. Kriukelis apdovanojo prizines vietas užėmusių komandų žaidėjus atminimo medaliais, bei taurėmis. Individualius prizus gavo:

Geriausias turnyro žaidėjas: D. Janušonis Ledo ritulio klubas

Rezultatyviausias žaidėjas: I. Afanasjevas (pelnė 11 įvarčių) ledo ritulio klubas

Geriausias vartininkas: R. Arminas "Senjorai"

Geriausiais savo komandų žaidėjais pripažinti: T. Jasinevičius ledo ritulio klubas, G. Bulaš "Senjorai", G. Sirvydis "Mėgėjai", G. Lekandra Juodupė

Gražiausių įvarčių autoriai: finalinėse varžybose S. Limontas "Mėgėjai", grupių varžybose E. Malcius "Jaunimas".

 Per 20 sužaistų varžybų pelnyti 92 įvarčiai arba 4,6 įvarčio per rungtynes. Daugiausiai įvarčių pelnė Ledo ritulio klubas 32 arba 5,3 įvarčio per rungtynes. Ledo ritulio klubas pasižymėjo geriausia gynyba praleisti tik 5 įvarčiai. Rezultatyviausiu žaidėju tapęs I. Afanasjevas pelnė 11 įvarčių ir vienu taikliu smūgiu aplenkė "Mėgėjų" komandos žaidėją G. Sirvydį. 

 Varžybose apsilankė apie 800 žiūrovų. Daugiausiai žiūrovų stebėjo pusfinalių ir finalines varžybas Rokiškio mieste. Pandėlyje ir Juodupėje į varžybas rinkosi nuo 30 iki 50 žiūrovų.

Turnyro metu buvo parodyta 10 geltonų kortelių ir 1 raudona. Nedrausmingiausia komanda: Rokiškio "Senjorai" 5 geltonos kortelės ir 1 raudona.