Draugiškose varžybose iškovota pergalė (papildyta)

2011 05 01

 Paskutinę balandžio mėnesio dieną Rokiškio FK žaidė draugiškas varžybas su Kupiškio FK "Narjanta" komanda. Iki Utenos pirmenybių lieka visai mažai laiko, todėl žaidimo sustygavimui reikalingos tokios varžybos. Kaip ir pernai taip ir šiemet Rokiškio komandai atstovaus 6 žaidėjai iš Panevėžio "Atomo" komandos. Mūsų startinė sudėtis vakarykštėse varžybose:

Kalomba - vartai sužaidė faktiškai be klaidų. Vidurio gynėjų pora Mindė ir Dainius (antrame kėlinyje vietoj Dainiaus žaidė Viktoras) vidurio gynėjai sužaidė gerai ypač Mindė. Kairio gynėjo pozicijoje žaidė Liudas jį keitė Meistras. Liudas gerai gynėsi sunkiau sekėsi organizuoti atakas. Meistras ir Afrikoj Meistras sužaidė faktiškai be priekaištų. Dešniojo gynėjo pozicijoje rungtyniavo Saška pirmame kėlinyje ir Erne antrame. Saškai prireikė laiko įsitraukti į žaidimą lauke, mano nuomone gynėjo pozicijoje jam vakar sekėsi netgi geriau negu sauguose. Erne sustojęs norisi tikėtis daugiau. Vidurio saugų grandyje pirmame kėlinyje žaidė Gasas ir Gevė antrame Gasas ir Dainius. Į klausimą kodėl Dainius bandomas vidurio saugu atsakymas paprastas jeigu negalėtų žaisti Gedvė jo vietą greičiausiai užimtų Dainius. Gasas dar sykį įrodė ant kiek jis svarbus mūsų komandai. Saugų kraštuose Malyšą keitė Alikas. Malyšas šiuo metu pakilime tą pripažysta visi, Alikui trūksta greičio ir tikslaus "paso", perlaiko kamuolį. Kitame krašte pirmą kėlinį žaidė Mindaugas antrame Saška ir Gedvė. Gedvei sekėsi bene geriausiai iš visų trijų. Puolime dirbo Marius, kol kas neatrandantis savo praėjusių metų žaidimo. Agniaus ir Mindaugo pora kol kas atrodo labiau perspektyvi. Agnius pastoviai grąsino varžovų vartams gal keletą kartų perlaikė kamuolį, bet bendras vaizdas neblogas.

 Apie pačias varžybas kaip sako rusai "velaja igra". Truko intrigos matėsi, kad varžybos draugiškos. Kupiškėnai išbandė nemažai jaunimo kuris manau gėdos nepadarė. Mūsų pergalę nulėmė du taiklūs smūgiai. Tik prasidėjus varžyboms po kampinio prie varžovų vartų įvyko keistas rikošetas ir Dainiui beliko pasiūsti kamuolį į tuščius vartus. Pusę pirmo kėlinio mes diktavom savo sąlygas važovams kėlinio pabaigoje jau jie surengė keletą pavojingų išpuolių. Antrame kėlinyje vaizdas šiek tiek pasikeitė futbolas tapo aktyvesnis kėlinio viduryje į varžovų vartus krito antras įvartis kada Mindaugo perdavimą išnaudojo Gasas. Kėlinio pabaigoje varžovai turėjo gerą šansą sušvelninti skirtumą, tačiau iš labai patogios padėties nepataikė įvartus. Po varžybų mušėme 11 m. baudinius čia komandos pataikė po 3 kartus ir išsiskyrė taikiai. Apibendrinant galima pasakyti, kad šios varžybos nei nudžiugino, nei nuvylė.

 Po varžybų vykusiame komandos pasitarime buvo nutarta šių metų pirmenybėse siekti prizinės vietos. Tai padaryti bus velniškai sunku. Matyt tik antrame rate galės prisijungti Andrius. Dėja, bet Justą užregistravome tik LFF taurei, nes UAFA pirmenybėse neleidžia žaisti Panevėžys. Daug kas priklausys nuo mūsų rinkimosi į varžybas, tvarkaratis jau 3 metus iš eilės mums nėra parankus.

 Artimiausia treniruotė antradienį 19 val. Senamiesčio mokyklos stadione. Jaunimas renkasi pirmadienį 18 val. Senamiesčio mokyklos stadione.