Rokiškio FK baigė kovas Aukštaitijos salės futbolo pirmenybėse

2011 04 11

 Praėjusį šeštadienį Utenoje finišavo "Aukštaitijos" salės futbolo pirmenybės. Mūsų klubo komanda žaidė varžybas dėl 5 vietos su Kupiškio "Narjanta". Dėja ir šį sykį įveikti kaimynų nepavyko po atkaklios kovos nusileidome rezultatu 3-4. Taigi iš trijų tarpusavio mačų visus tris laimėjo kupiškėnai. Tiesa visus po atkaklios kovos, bet šiai dienai jie geresni.

 Ir šeštadienį nuo pat varžybų pradžios "Narjanta" kontroliavo situaciją. Tik labai dielėmis pastangomis mums du sykius buvo pavykę jį išlyginti 1-1 ir 2-2. Antrame kėlinyje jie nutolo 4-2. Pavyko sušvelninti ir perimti iniciatyvą. Paskutines 3 min. jau mes spaudėme, o jie kontratakavo. Tačiau tai dienai tai buvo viskas.

 Užimta 6 vieta visai geras rezultatas mums. 2 pergalės vienos lygiosios ir 7 pralaimėjimai, toks mūsų balansas. Labai didelių tikslų ir nekėlėme. Objektyviai vertinant dvi stipresnės komandos liko už mūsų nugarų.

 Turnyro metu neblogai sekėsi žaisti Mantui, kuris savo kaire "prišaudė" nemažai įvarčių. Gynyboje užtikrintai žaidė Elvis su Gedve. Padarė pažangą Alikas su Karoliu. Liko iki galo neišnaudotos Justo galimybės. Į komandą įsiliejo Giedrius žodžiu pozytyvo ne taip mažai.

 Varžybų metu vyko Utenos apskrities futbolo asociacijos susirinkimas. Paskutinė informacija apie UAFA pirmenybes kuriose mes taip siekiame dalyvauti. Viso dalyvatų su Rokiškiu ir Kupiškiu 9 komandos, starto mokestis apie 700 lt. Varžybos prasidėtų gegužės viduryje.

 Apie sekmadienio draugiškas varžybas su panevėžiečias daug nėra ką pasakoti. Mūsų lygis šiuo metu žemesnis. Visi kurie važiavo galėjo pasižaisti ant puikios dirbtinės dangos. Susitikimo su "Atomo" žaidėjais metu suderinom mūsų pozicijas dėl vasaros pirmenybių, kaip ir pernai metais pasijungtų 5-6 žmonės iš "Atomo".