Po trilerio Utenoje kovosim dėl 5 vietos

2011 03 26

Vėlų penktadienio vakarą naujoje Utenos arenoje Rokiškio futbolo klubo komanda iškovojo sunkią pergalę prieš Auto1 logistics komandą.

Šį sykį į varžybas susirinkom beveik optimaliai. Pirmą sykį šį sezoną su komanda į varžybas vyko Gena, turėjom du vartininkus. Utenoje laukė dvikova su gerais pažystamais. Su Auto komanda jau buvom žaidę dvejas varžybas šiais metais. Pirmas namie skaudžiai pralaimėjom 1-8, antrose Utenoje išplėšėm lygiąsias 5-5. Varžybos vyko didelėje mūsų mastais aikštėje. Po ilgos pertraukos žaidėm tokioje "didelėje" aikštėje. Prireikė laiko prisitaikyti prie jos matmenų, bei parketo specifikos. Kol mes įsivažiavom varžovai nesnaudė ir įsiveržė į priekį rezultatu 2-0. Šį sezoną tai jau ne pirmas sykis, kada atsiliekam varžybų pradžioje. Antroje pirmo kėlinio pusėje reikalai susitvarkė perimėm iniciatyvą. Po karolio, Manto ir Liudo smūgių jau priekyje 3-2. Dėja kėlinio galas vėl nesėkmingas po baudos smūgio ir suirutės prie mūsų vartų kamuolys suspurda už Guminio nugaros. Antro kėlinio pradžia vėl priklauso šeimininkams, neišsirenkam žmonių gynyboje ko pasekoje praleidžiam du įvarčius. Didelių pastangų dėka sušvelninam rezultatą 4-5, o likus žaisti apie 2 min. rezultatą pavyksta išlyginti. Tikėjomės pratęsimo, tačiau pagal varžybų nuostatus teko mušti 6 m. baudinius.

Pirmieji muša varžovai taikliai. Mantas rezultatą išlygina 6-6. Varžovai pataiko į skersinį, Elvis į virpstą. Sekančio smūgio metu varžovai taiklūs, Meistras pataiko į vartininką. Dar po vieno tikslaus varžovų smūgio atsiliekam 6-8. Gresia pralaimėjimas, viltis atgaivina Gedvė 7-8. Guminis ištraukia varžovo smūgį ir pats stoja prie 6 m. žymos. Jo smūgis tikslus 8-8. Varžybos ir baudinių serija nugalėtojo neišaiškina. Pirmieji vėl smūgiuoja šeimininkai ir vėl Guminis atmuša jų smūgį. Dabar jau nuo Aliko priklauso varžybų likimas. Alikui pavyksta nuginkluoti varžovų vartininką sunki, tačiau pelnyta mūsų pergalė rezultatu 9-8.