Pasibaigė XX Nepriklausomybės taurės turnyras

2011 03 14

P3110337.JPG Šeštadienį Kovo 12 d. finišavo 20 Nepriklausomybės taurės turnyras.

 Kovos dėl 7 vietos neįvyko, nes Suaugusių MC ir vėl nesusirinko į varžybas. Varžovų taip ir nesulaukę "Merindos" žaidėjai be kovos paimė 7 vietą. Gaila juk galėjo būti įdomios varžybos.

 Dvikovoje dėl 5 vietos susitiko "Entuziastai" ir FK jaunimas. "Entuziastai" nesurinko visų geriausių žaidėjų. Pirmas šių komandų varžybas buvo laimėje "Entuziastai", jaunimui rūpėjo atsirevanšuoti. Varžybas sėkmingiau pradėjo FK jaunimo žaidėjai, tuo tarpu "Entuziastai" rinkosi pražangas ir dar nesibaigus pirmam kėliniui į jų vartus buvo skirti, net trys 10 metrų baudiniai. Iš kurių du jaunuoliams pavyko realizuoti. Po pirmo kėlinio rezultatas 4-1 jaunimo naudai. Antrame kėlinyje FK jaunimas didino savo persvarą ir laimėjo varžybas rezultatu 10-3. Rezultatas geras, teigiamas, tačiau žaidimo koybė dar stipriai šlubuoja.

 Varžybose dėl 3 vietos intrigos nesigavo. Kavoliškis tarsi turi "Vienybės" kompleksą. Su kitom komandom kovoti pavyksta, tačiau "Vienybei" pralaimi beviltiškai. Ne išimtis ir praėjusios varžybos. Nors KKSC taurės varžybose jiems buvo pavykę nugalėti "Vienybę", bet salei situacija visiškai kitokia.  Įdomu buvo ne bent tai kiek įvarčių pelnys Mantas Leika. Vien pirmame kėlinyje jis jų "prišaudė" 6, antram pridėjo dar vieną ir užtikrintai tapo rezultatyviausiu turnyro žaidėju su 26 įvarčiais.

 Finale susikovė geri pažystami "Mėgėjai" ir "Senjorai". Viltys, kad "Mėgėjai" nesurinks optimalios sudėties nepasiteisino. Buvo ir Saulius ir Guminis, net Algis ir tas atvažiavo iš Vilniaus. Nebuvo gerai varžybas su "Vienybe" sužaidusio Saškos, susirgo Rolka. Senimas susirinko visas. Visus domino klausimas ar "Senjorai" sugebės pasipriešinti. Nuo pat pirmų minučių užvirė kieta vyriška kova. Pavojingi momentai buvo kuriami prie "Mėgėjų" vartų, o pirmieji įvarčiai krito į "Senjorų" vartus. "Mėgėjams" įsiveržus į priekį rezultatu 2-0 kova dar labiau paaštrėjo. Pirmą kėlinį iniciatyva priklausė "Senjorams" jie ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą 3-2 po pirmo kėlinio. Po pertraukos reikėjo laukti aktyvesnio "Mėgėjų" žaidimo, kas ir įvyko. Tačiau užtikrinta "Senjorų" gynyba ir sėkminga kamuolio kontrolė neleido "Mėgėjams" tapti situacijos šeimininkais. Į išlyginamąjį Sauliaus įvartį Džordžas atsakė tuo pačiu. Likus žaisti apie 5 min. "Mėgėjai" ima minutės pertraukėlę. Ir čia "Senjorų" gynyba ima braškėti. Minutės bėgyje jie ne tik praleidžia išlyginamąjį įvartį, bet ir leidžia varžovams įsiveržti į priekį. dabar jau "Senjorai" eina "va bank". Jiems pavyksta sukurti keletą pavojingų momentų, tačiau "Mėgėjai" nesiruošia paleisti sėkmės iš savo rankų. Tablo skaičiuojant paskutines sekundes "Mėgėjai" dar vienu įvarčiu įtvirtina savo pergalę 6-4. Kovingas, įtempas ir vienas gražiausių finalų per turnyro istoriją pasibaigia "Mėgėjų" pergale.

 Nugalėtojai gauna gražuolę taurę, geriausiu turnyro vartininku tampa V. Karpovas iš "Mėgėjų". Geriausiu turnyro žaidėju tapo G. Sirvydis, kuriam pavyko įmušti tą lemiamą finalo baigtį nulėmusį įvartį.

 Pasibaigė jubiliejinis XX Nepriklausomybės taurės turnyras. Gaila, kad uždaryme nedalyvavo A.Tigrūdis kuriam prieš 20 metų kilo idėja organizuoti šį turnyrą, ko gero vieną seniausių Panvežio apskrityje. Tuo tarpu "Mėgėjai" 6 kartą per pastaruosius 7 metus tampa turnyro nugalėtojais ir pagal titulų skaičių gerokai lenkia visas turnyre dalyvavusias komandas.

P3110215.JPG

P3110219.JPG

P3110233.JPG

P3110324.JPG

P3110342.JPG

P3110345.JPG

P3110346.JPG

P3110352.JPG