Paskutiniame ture iškovota pergalė

2011 02 22

Ką tik pasibaigusiose UAFA salės futbolo pirmenybių varžybose klubo komanda iškovojo sunkią pergalę prieš Anykščių FSK. Tam, kad pasiekti pergalę užteko gerai sužaisti 5 min. atkarpą.

Varžybos prasidėjo vėliau, nes anykštėnai dėl auto gedimo vėlavo. Pagaliau vartuose debiutavo Guminis ir savo žaidimu įrodė, kad dar yra mūsų geriausias vartininkas. Varžybas pradėjome dviem apyligiais ketvertais. Apie 8 min. vyko žvalgyba, kol Guminis išsovė sau būdingu stiliumi, varžovų vartininkas nebuvo pasirengęs atremti šį smūgį. Po to iniciatyvą perimė svečiai. Jie ilgiau kontroliavo kamuolį labai didelių pavojų nekėlė, tačiau spaudimas buvo nemažas. Mūsų ginklu tapo pavojingi kontr išpuoliai ir taiklūs Manto smūgiai. Kėliniui artėjant į pabaigą varžovams pavyko rezultatą išlyginti.

Antrame kėlinyje situacija mažai pasikeitė varžovai kontroliavo kamuolį mes stengiamės išnaudoti jų klaidas. Po Aliko baudos prieš varžovų žaidėją buvo skirtas pavojingas smūgis prie mūsų vartų. Jų kombinacija buvo paprasta, bet efektyvi 2-1 mūsų nenaudai. Likus žaisti apie 6 min. paėmėm minutės pertraukėlę ir išleidom stipriausią ketvertą. Dabar jau mes pradėjom valdyti situaciją. Iš pradžių Elviui pavyko tolimas smūgis ir rezultatas lygus. Dar po kelių akimirkų taikliai šauna Gedvė 3-2. Liko žaisti apie 3 min. per kurias pavyko apsiginti ir iškovoti pirmą pergalę. Ši pergalė turnyriniu požiūriu mums nieko neduoda, tačiau moraliniu požiūriu labai vertinga.