Savaitgalio varžybų apžvalga

2011 02 20

 Nuo penktadienio iki sekmadienio nepriklausomybės taurėje įvyko 3 varžybos. Savo pasirodymą grupės varžybose baigė "Vienybė", "Senjorai" iškovojo antrą pergalę tuo tarpu 'Entuziastai" įsirašė pirmuosius taškus.

 Vėlų penktadienio vakarą į aikštę išbėgo "Vienybė" ir Suaugusių MC. Šių varžybų nugalėtojas iš principo buvo aiškus domino tik klausimas kiek įvarčių pelnys "Vienybė". Suaugusių komanda, kaip ir turėjo savo palaikymo komandą. Tačiau bandymai skanduoti Spartak čempion, ar šaukti nesavais balsais tik paliudijo kokioje mes dar neišprusėliai šioje srityje. Nepriklausomybės taurėje tenka dalyvauti nuo 1993 metų teko matyti visko..........

 Apie varžybas labai nėra ką pasakoti "Vienybė" metodiškai pridusino Suaugusių ryžtą pirmame kėlinyje pelnydama 11, o antrame pridėjusi dar 10 įvarčių. Suaugusių MC atsakė tik dviem paguodos smūgiais. Galutinis rezultatas 21-2 "Vienybės" naudai. Vienybei įvarčius pelnė: M. Leika -7, E. Geidanas -5, J. Mažuika-4, E. Malcius-4, P.Arminas-1. Suaugusiems V.Serva -2.

 Sekmadienį į kovą vėl stojo "Vienybė" šį sykį jų varžovais buvo "Senjorai". Šiose varžybose buvo galima tikėtis kovos, nes "Senjorai" nebuvo linkę be kovos nusileisti. Varžybas sėkmingiau pradėjo "Senjorai" kurie netruko įgyti 2 įvarčių persvarą. Visos "Vienybės" pastangos pirmame kėlinyje atsimušdavo į gerai organizuotą "Senjorų" gynybą. Po pirmo kėlinio 2-1 "Senjorų" naudai. Laukė įdomi kova antrame kėlinyje. "Senjorai" vėl gerai sužaidžia pradžią ir jau priekyje 4-1. Likus žaisti apie 15 min. "Vienybė" atkuto ir metėsi į lemiamą šturmą. "Senjorai" tuo tarpu sustojo ir pradėjo tik "atsišaudyti". Likus žaisti apie 8 min. rezultatas tapo lygus 4-4. Varžybų atomazga atėjo netikėtai, du "Vienybės" žaidėjai nepasidalijo į tuščius vartus skriejančio kamuolio. Po to sekė tiksli "Senjorų" ataka ir G. Bulaš išvedė saviškius į priekį. Iki varžybų pabaigos "Senjorai' pelnė dar du įvarčius ir šventė gan netikėtą pergalę rezultatu 7-4. Senjorų įvarčius pelnė: G. Bulaš -3, V. Kazlauskas-2, E.Gaigalas ir V. Mikalauskas po vieną. Vienybė E. Didas -2, M. Leika -1, vieną įvartį "Senjorai' įsimušė patys. 

 Antroje sekmadienio dvikovoje susitiko "Entuziastų" ir FK jaunimo komandos. Pirmieji į priekį įsiveržė jaunuoliai ir rezultatas greitai tapo 2-0, tačiau "Entuziastams" pavyko sustyguoti žaidimą ir įsiveržti į priekį rezultatu 3-2. Antro kėlinio pradžioje jaunimas išlygino rezultatą, tačiau nedovanotinos klaidos ir įvarčiai į savus vartus garantavo pergalę "Entuziastams" 7-3. Jaunimui įvarčius pelnė: E.Kavoliūnas, E. Slabada, K. Gavėnas. Entuziastams: T. Trumpa -2, M. Dūda, M. Kartenis, M. Baltušis po vieną. Du įvarčius FK jaunimo žaidėjai įsimušė į savus vartus.

Šios varžybos parodė, kad jaunimui dar sunku kovoti su vyresniais ir fiziškai stipresniais priešininkais. Matyt po šimtadienio visiems trūko greičio ir tikslumo. O didžiausia problema, kad neišeina sužaisti trumpais ir tiksliais perdavimais, o tai jau futbolo ABC.