Iš varžybų pasitraukė Suaugusių MC ir Šrotas

2009 06 11

Šiandien birželio mėn. 11 d. įvyko pirmieji ketvirtfinalio susitikimai. 18 val. į aikštelę išbėgo Rokiškio "Senjorų" ir Suaugusių MC komandos. Abi ekipos panašaus pajėgumo, todėl laukė atkakli kova. Varžybas aktyviau pradėjo Senjorai jie jau 2 suitikimo minutę pelnė įvartį pasižymėjo G. Bulaš. Po šalto dušo Suaugusių MC reikėjo laiko, kad sustyguotų žaidimą. Užvirė kova dėl aikštės vidurio šiek tiek pavojingiau atakavo MC komanda. Pirmame kėlinyje daugiau įvarčių pelnyta nebuvo. Po pertraukos Senjorai vėl pelnė įvartį pasižymėjo Vova kuris tapo šių varžybų slaptuoju ginklu. Rezultatui esant 0-2 atrodė, kad Senjorai švęs užtikrintą pergalę, tačiau taip neatsitiko. Antro kėlinio viduryje suklydo Senjorų vartininkas ir Audrius Ruželė pelnė lengvą įvartį. Likus iki rungtynių pabaigos 5 min. Suaugusių MC gavo teisę mušti 9 metrų baudinį jį sėkmingai realizavo D. Baranauskas. Iki varžybų pabaigos rezultatas nepasikeitė teko žaisti pratęsimą. Jame sėkmė turėjo lydėti jaunesnius MC žaidėjus, tačiau nugalėjo patirtis. Senjorai pelnė keturis įvarčius be atsako ir laimėjo varžybas 6-2. Jie tapo pirmojo pusfinalio dalyviais.

RUNGTYNIŲ STATISTIKA:

2009 06 11 18 val. Rokiškis

Rokiškio Suaugusių MC - Rokiškio "Senjorai" 2-6

Įvarčiai; 45 min. A. Ruželė, 55 min.D. Baranauskas abu Suaugusių MC.

2 min. G. Bulaš, 36 min. ir 75 min. Vova, 65 min. 68 min. V. Mikalauskas 71 min. ir G. Peciukonis

Įspėjimai: T. Kartenis 15 min. suaugusių MC, G. Bulaš 45 min. Senjorai

Teisėjas E. Gaigalas

Žiūrovų sk. 60

Antrame ketvirtfinalyje susitiko Rokiškio ledo ritulio klubas ir jaunieji Rokiškio ledo ritulininkai pasivadinę komanda "Šrotas". Čia skirtingai nei pirmose varžybose kovos nebuvo. Už "Šroto" komandą nežaidė nei vienas vyresnis žaidėjas, todėl varžybas į vienus vartus laimėjo Ledo ritulio klubas 7-1.

RUNGTYNIŲ STATISTKA:

2009 06 11 19.30 val. Rokiškis

Rokiškio ledo ritulio klubas - Rokiškio "Šrotas" 7-1

Įvarčiai: 15 min. 55 min. I. Afanasjevas. 21 min. D. Janušonis, 25 min. 35 min. 39 min. M. Leika, 44 min. A. Golubovas visi Ledo ritulio klubas

60 min. S. Baltrūnas "Šrotas"

Įspėjimai: 15 min. S. Baltrūnas "Šrotas", 40 min. I. Afanasjevas Ledo ritulio klubas.