Anykščiuose nepasisekė

2011 01 29

 Šeštadienį Rokiškio FK vyko žaisti varžybų į Anykščius. Dar nuo praėjusios vasaros apie šį miestą futbolo prasme nekokie prisiminimai. Gero rezultato buvo sunku tikėtis šiaip ar taip FSK Utenos apskrities čempionai.

 Varžybas pradėjome gerai apie 10 min. vyko lygi kova pavojingai atakavo abi komandos. Pirmiesiems pavyko pasižymėti mūsų futbolininkams taiklus buvo Mantas. Įpusėjus kėliniui šeimininkai po truputį perimė iniciatyvą, jų atakos darėsi vis pavojingesnės. Po mūsų klaidų varžovams pavyko išlyginti ir persverti rezultatą. Po pirmo kėlinio 2-1 šeimininkų naudai.

 Antrame kėlinyje nutarėme keistis ne ketvertais, o žaidėjas į žaidėją. Turėjom progą išlyginti rezultatą, bet Andriui nepasisekė. Varžovų atakos darėsi vis pavojingesnės elementariai klydome gynyboje. Varžovai netruko tuo pasinaudoti ir padidino persvarą 4-1. Paimta minutės pertraukėlė irgi nedavė norimo rezultato. Per paskutines 5 min. varžovai pelnė dar 3 įvarčius.

 Šį kartą vartų saugumą patikėjome Tomui. Neskaitant keletos klaidų iš esmės Tomas sužaidė gerai išgelbėjo dar nuo kelių įvarčių. Sunku buvo atakoje nelabai padėjo Andrius matėsi, kad su mumis seniai žaidęs be to ruošiasi operacijai. Vėl pritrūko žaidybinės koncentracijos ypač gynyboje.

 Gedvė prašė apie varžybas nerašyti, nes pralaimim paskutines 3 varžybas. Pralaimime objektyviai stipresniam varžovui. Ką daryti? Kito varianto kaip sukandus dantis kentėti dėja nėra. Be pralaimėjimų nebus pergalių. Kalbas apie nebedalyvavimą respublikinėse varžybose laikau paveiktas emocijų, aišku pralaimėti nėra malonu. Į draugų ir šiaip visokių "futbolo specialistų" pastabas geriau nereguoti ir negadinti sau nervų. Tie kurie tikrai domisi rajono futbolu ir žino realią situaciją, mūsų nekritikuoja, o palaiko sunkiomis akimirkomis. Klubas prieš 5 metus buvo įkurtas būtent dalyvavimui respublikinėse varžybose, o ne virimui "savose sultyse". Iš senosios kartos jau stebuklų tikėtis neverta. Pagal mūsų su Salvijumi ateities matymą turi praeiti bent pora metų, kad pasikeistų kartos.