Liko trys varžybos

2009 06 07

Pirmose penktadienio rungtynėse jėgas išbandė Pandėlio ir Suaugusių MC komandos. Tai buvo rungtynės dėl 2 vietos B grupėje. Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai iš Rokiškio miesto, šeimininkai savo žaidimą grindė patikima gynyba ir staigiomis atakomis. Lygioje kovoje sėkmė nusišipsojo Pandėlio futbolininkams. Paskutinę pirmo kėlinio minutę po baudos smūgio kamuolys rikošetu įskriejo į Suaugusių MC vartus. Antras kėlinys prasidėjo įvarčiu į Pandėlio komandos vartus pasižymėjo T. Kartenis. Antrame kėlinyje iniciatyva jau visiškai priklausė svečiams, tačiau baigiamiesiems smūgiams trūko tikslumo. Vieno išpuolio metu galėjo pasižymėti ir šeimininkai. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo kovingas lygiąsias. Šios lygiosios Suaugusių MC garantavo antrą vietą B pogrupyje.

RUNGTYNIŲ STATISTIKA:

2009 06 05 18.00val

Pandėlio "Pandėlys" - Rokiškio "Suaugusių MC" 1-1

Įvarčiai: 29 min. A. Karazija Pandėlys, 31 min. T. Kartenis Suaugusių MC.

Įspėjimai: T. Kartenis 59 min. Suaugusių MC.

Teisėjas E. Gaigalas

Žiūrovų sk. 40

A grupėje susitiko Rokiškio "Mėgėjų" ir "Senjorų" komandos. Abi komandos siekė pergalės todėl varžybos pasižymėjo įtampa ir atkaklumu. Žaidėjų abejose komandose susirinko tik po 7, todėl teko žaisti be keitimų. Šis faktorius irgi prisidėjo prie to, kad rungtynių pabaigoje pergalę pavyko iškovoti 'Mėgėjams". Abiems komandoms pritrūko tikslumo smūgiuojant į varžovų vartus. Savo vartus puikiai gynė abiejų komandų vartininkai. Rungtynių pabaigoje G. Sirvydžiui pasisekė tikslus ir galingas smūgis į žemutinį vartų kampą. Sekančios atakos metu jis sudrebino skersinį. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo minimalią "Mėgėjų" pergalę 1-0. Galima pastebėti, kad tai buvo vienos įdomiausių rugtynių šiose pirmenybėse.