Po savaitgalio toliau vyksta rajono futbolo pirmenyės

2009 06 03

 Antradienį po ilgokos pertraukos Rokiškį pasiekė lietus, todėl varžybas teko žaisti permirkusioje aikštėje. Pirmieji į aikštę išbėgo "Šroto" futbolininkai, kurie žaidė su "Mėgėjų" komanda. Senas Rokiškio futbolo "vilkas" R. Baltrūnas subūrė jaunuosius ledo ritulininkus į futbolo komandą. Penkiolikmečiams ledo ritulininkams talkino R. Vasiliauskas, kuris ne sykį buvo pripažintas geriausiu ankstesnių turnyrų vartininku. Varžybų pradžia priklausė jaunimo komandai, jie rengė pavojingas atakas, kėlė kampinius po vieno "rikošeto" kamuolys pataikė į "Mėgėjų" vartų virpstą. Jų pelnytas įvartis pirmo kėlinio pabaigoje tapo logiška įvykių eigos išdava, nes "Mėgėjai" daugiau ginčijosi negu žaidė futbolą. Po pertraukos vaizdas aikštėje ėmė keistis ir kėlinio viduryje "Mėgėjams" pagaliau pavyko išlyginti rezultatą pasižymėjo G. Sirvydis. Jis pelnė ir sekančius du 'Mėgėjų" komandos įvarčius, taip nuskandindamas paskutines ambicingo jaunimo viltis iškovoti bent tašką.

RUNGTYNIŲ STATISTIKA:

2009 06 02 18.30 val.

Rokiškio "Šrotas" - Rokiškio "Mėgėjai" 1-3

Įvarčiai: 20 min. D. Deksnys "Šrotas", 45 min. 51 min. 54 min. G. Sirvydis "Mėgėjai"

Teisėjas G. Fitingov 

Žiūrovų sk. 20

 

 Antrose pirmadienio rungtynėse susitiko "Jaunimo" ir "Suaugusių MC" komandos. Abi komandos siekė tik pergalės, nes pirmose rungtynėse buvo patyrę pralaimėjimus. Varžybos prasidėjo be žvalgybos atakos sekė viena kitą kamuolys neužsibūdavo aikštės centre. Šioje dvikovoje labiau sekėsi "Suaugusių MC" komandai. Pirmomis rungtynių minutėmis traumą gavo vienas iš  "Jaunimo" lyderių E. Geidonas, o pirmo kėlinio viduryje krito ir pirmas įvartis į jų vartus pasižymėjo A. Peciukonis. Antrame kėlinyje toliau vyko lygi ir bekompromisinė kova, po M. Virbalo taiklaus smūgio rezultatas tapo lygus 1-1. Antram kėliniui artėjant į pabaigą "Suaugusių MC" pelnė dar du įvarčius pasižymėjo tas pats A. Peciukonis ir A. Šiupinys. "Jaunimas" sugebėjo atsakyti tik vienu tolimu ir taikliu šūviu pasižymėjo E. Malcius. Paskutinis vartų šturmas rezultato taip ir nepakeitė. Po šio pralaimėjimo "Jaunimas" atsidūrė ketvirtoje savo pogrupio vietoje ir matyt aukščiau nebepakils.

RUNGTYNIŲ STATISTIKA:

2009 06 02 19.30 val.

Rokiško "Jaunimas" - Rokiškio "Suaugusių MC" 2-3

Įvarčiai: 15 min. 42 min. A. Peciukonis, 48 A. Šiupinys abu "Suaugusių MC". 38 min. M. Virbalas, 56 min. E. Malcius abu "Jaunimas"

Teisėjas E. Gaigalas

Žiūrovų sk. 20