Turnyro Panevėžyje pradžia nebuvo sėkminga

2010 11 15

Lapkričio 14 d. Rokiškio FK stojo į kovą dėl A. Kunčinos taurės. Teko žaisti 4 varžybas. Pirmas priešininkas FK Hetrikas buvo sudorotas 6-0. Šio susitikimo metu įvyko gan kurijozinis momentas. Mums pirmaujant 2-0 kalomba buvo pašalintas iš aikštės už žaidimą ranka už vartininko aikštelės ribų. Į vartus stojo Liudas visa laimė, kad pavyko atsilaikyti. Sekančiose varžybose su futbolo akademijos jaunimu Kalomba irgi žaisti negalėjo. FA93 ryškiai patobulėję kai kurie jaunuoliai žaidžia už Panevėžio Ekrano dublerius todėl laukė nelengva kova. Pirmas kėlinys 0-0 kur turėjom dvi super progas. Antrame kėlinyje padarėm dvi klaidas už kurias sumokėjom pralaimėjimu rezultatu 0-2. Trečias mačas su "Aukštaitija" irgi susiklostė nesėkmingai nors patyrę panevėžiečiai žaidė tik penkiese vartininkas visą laiką žaidė kaip aikštės žaidėjas. Po pirmo kėlinio atsilikome 0-1, antrame dar praleidom vieną įvartį. Teko keisti vartininką vėl klaida ir įvartis į mūsų vartus. Tik varžybų pabaigoje sušvelninom skirtumą. Kovoje dėl 9-12 vietų su "Aurio" komanda jau pritrūko ir jėgų nusileidom 0-8. Keista kaip "Auris" taip nesėkmingai sustartavo šiame turnyre nors su mumis kovojo kaip išprotėję.

Aikštėje niekuo nenusileidom kol kovojo mūsų startinis ketvertas: Andrius, Justas, Gedvė, Elvis, kai tik padarydavom keitimus iš karto prasidėdavo problemos. Ateinantį sekmadienį liko sužaisti dar dvi varžybas.