Romano Zimariovo turnyrui pasibaigus

2010 10 17

 Spalio 16 d. įvyko 4 futbolo turnyras skirtas R. Zimariovui atminti. Kaip jau įprasta 10 val. važiavom į kapines aplankyti Romano kapo. Čia sutikom Romano tėvuką. Vėliau jis atvyko ir į futbolo varžybas. Tuo pačiu aplankėm ir Gintaro kapą.

 Į turnyrą atvyko visos komandos laiku, tačiau nesulaukėm svečių iš Vilniaus. Jie sumaišė datas galvojo, kad varžybos sekantį savaitgalį. Teko keisti varžybų sistemą. Vietoj varžybų grupėse turnyras vyko vieno rato sistema, kur visos komandos susitiko tarpusavyje.

 Po trumpo varžybų atidarymo prasidėjo kovos aikštėje. Pirmose varžybose susitiko Kupiškio "Narjanta" ir Rokiškio "Pipirini" principinėse varžybose pergalę šventė svečiai tuo pareikšdami savo rimtus ketinimus būti nugalėtojais. Kitoje dvikovoje Zarasų "Liepsna" gan netikėtai nugalėjo Daugpilio "Gadiba". Sekančiose varžybose į kovą stojo Rokiškio FK jaunimo komanda. Jų varžovais buvo "Narjanta". Visas varžybas sėkmingai atsimušinėję vis tik jaunimas pralaimėjo "Narjantai". Reikia pasakyti, kad už jaunimą pasijungė žaisti Dainius iš "Atomo". Šiaip panevėžiečių atvykimas buvo nelauktas. Taigi atsitiko, kaip su nelauktu svečiu, nei priimti, nei nepriimti tikiuosi ateityje tokių netikėtų vizitų išvengsim. Tuo tarpu turnyras tęsėsi jame sėkmingiausiai žaidė Kupiškio "Narjanta" ir Daugpilio "Gadiba". Paskutinėse rungtynėse šios komandos ir išsiaiškino kuri taps nugalėtoja. Kadangi kupiškėnams užteko ligiųjų jie jas ir pasiekė. Tuo tarpu kitoje aikštėje "Pipirini" kovojo su FK jaunimu dėl 3 vietos. Klubo derbį laimėjo vyresni žaidėjai ir užimė 3 vietą.  

 Po varžybų vyko komandų apdovanojimas ir kuklios vaišės. Turnyro lentėlė ir nuotraukos bus įkelti vėliau.

IMG_4252.jpg

IMG_4253.jpg