Atviras laiškas "Vienybės" komandai

2010 10 03

 Jau dauguma skaitė praėjusio ketvirtadienio "Gimtojo Rokiškio" puslapiuose "Vienybės" komandos žaidėjo E. Geidano atsiprašymą už futbolo klubo vadovo orumo įžeidimą. Kokia atsiprašymo forma pasirinkta ne man spręsti. Kas ten buvo kalbama girdėjo visa "Vienybės" komanda, keli pašaliniai žmonės. Tokių dalykų atleisti tikrai nesiruošiu, bet įvyko viešas atsiprašymo aktas tegu jis būna to žmogaus sąžinės reikalas. Konfliktai yra normalus dalykas, kaip jaučiu noro spręsti problemas civilizuotai nėra. Sprendžiu pagal jūsų internetinį puslapį.

 Kalbėti turiu apie visiškai kitus dalykus. Per penkerius metus buvo padaryta daug didelių darbų dėl Rokiškio futbolo. Yra dalykų sėkmingų yra problematiškų. Futbolo žmonės įkūrė klubą išrinko jam vadovauti. Šiai veiklai buvo paaukota begalė pastangų, laiko, materialinių išteklių kurių tikslas vienas, kad Rokiškyje būtų futbolas. Kada atsistojom ant kojų, prasidėjo keisti dalykai susikūrusi nauja komanda ar (klubas) "Vienybė" pradėjo kaišioti pagalius į ratus. Šis registruotų ar neregistruotų žaidėjų konfliktas iš esmės tik pretekstas. Idijotiški komentarai "Gimtąjame Rokiškyje", kabinėjimąsis prie organizacinių smulkmenų ir t.t. Kiekvienas darbas neapsiena be trūkumų ir klaidų. Per tuos metus kol yra ši komanda ar šie žmonės yra viskas buvo daroma tik dėl jų. Kitos komandos ir žaidėjai seniai mane pjauna dėl ko tvarkaraščiai sudarinėjami palankiai vienai komandai "Vienybei", pirmieji atsitempia žaidėją iš Biržų niekas nesako ir pusės žodžio. Tai kaltinimai kuriuos galim čia mėtyti vieni kitiems tik kam nuo to bus geriau.Tegu jaunimas žaidžia tobulėja ir še tau atlygis už visas pastangas.

 Edgarą visur su savimi vežiojau jau nuo 10 ar 11 klasės. Nebuvo varžybų, kad po jų Ryčiui nebūčiau pasakęs ačiū. Su Tomu kiek asmeniškai dirbta. Elvis žaidė visose varžybose į kurias atėjo ar važiavo, per mažai? Gal. O kur praėjusių metų žiema kai darėm treniruotes "Romuvos" gimnazijoje? Kur šiandien šie žmonės? Ar jie buvo per tuos metus palaikomi ar žlugdomi? Esat jauni todėl gerai pagalvokit apie tai kas vyksta.

 Šansas jums buvo suteiktas ne vienas ir ne du,kad ir žiemą kada dalyvavom Panevėžio apskrities pirmenybėse. Nebetraukiau į komandą Meistriuko, Viktoro kitų Senjorų. Sutarėm žaidžiat jūs mes tik padedam. Kiek varžybų ten sužaidėt? Ar pasinaudojot šansu įsitvirtinti komandoje? Vėl blogai, kaip prezidentas vadovauja, Gedvė ar Andrius šaukia. Kur pernai buvo Marius, Ernestas ar Algis šiandien Rokiškio komandos startinės sudėties žaidėjai. Tai čia jaunimo žlugdymas ar palaikymas? Ir įsitenka visi aikštėje ir panevėžiečiai ir rokiškėnai jeigu yra noro kurti, o ne griauti. Tikrai klubo vadovas ir visa futbolininkų bendruomenė nešoks pagal vienos komandos ar vieno žmogaus dūdelę.  

 Dabar apie santykius su E. Geidanu. Kai pradėjo rodyti teigiamas iniciatyvas pats asmeniškai pakviečiau į klubo tarybą, maniau užsiauginsiu pagalbininką - atsisakė. Pakviečiau į komandą sužaidė vienas varžybas su Ignalina po kurių pasakė man 11 prieš 11 žaisti nepatinka. Po to prasidėjo kaltinimai kam buvo pakviesti žaidėjai iš Panevėžio. Ką kviesti ir ko nekviesti klubo vadovo reikalas. Nesakau, kad esu doleris kuris visiems turėčiau patikti, bet jeigu yra noras tartis, kabėtis visada susitarsim ir susišnekėsim.

 Pabaigai apie kiemo lygos čempionus. Futbolo aikštėje iš esmės nieko nesat pasiekę apart kelių laimėjimų vietinėse pirmenybėse, kur geriausi žaidėjai išsiskirsto į įvairias komandas. Kas liečia pažangą tai "Entuziastai" per tuos metus yra padarę daug didesnę.

Turit šansą kalbėti atvirai, jeigu norit žinot kaip mane susirasti. Jeigu ne jūsų komandos perspektyvas vertinu labai miglotai, nes šiais pareiškimais užsitraukėt daugelio žmonių nemalonę.