Iš Visagino parsivežėm tik vieną tašką

2010 09 26

Praėjusio šeštadienio vakarą Rokiškio FK "Pipirini" žaidė priešpaskutinio turo rungtynes su Visagino FK Inter AE komanda. Varžybos kaip jau įprasta gavosi įtemptos.

Negausiai susirinkusiems vietiniams žiūrovams jos turėjo patikti. Nuo pirmų minučių užvirė inirtinga kova dėl aikštės vidurio. Ją pirmo kėlinio pradžioje užvaldė šeimininkai. Jų vidurio saugų tandemas dirbo nepriekaištingai. Mums teko atlaikyti nemažą šeimininkų spaudimą. Kėlinio viduryje žaidimas išsilygino ir mes surengėm keletą pavojingesnių atakų. Visgi pirmieji įvartį pelnė šeimininkai, po mūsų nesėkmingo baudos smūgio priešininkų aikštės pusėje visaginiečiai nubėgo į greitą ataką. Mūsų gynėjams nespėjus užsiimti tinkamų pozicijų jų puolėjas "uždarė" skersą perdavimą iš dešinio krašto. Visa laimė, kad gan greitai pavyko išlyginti rezultatą. Andrius prasiveržė dešiniuoju kraštu ir skersavo į baudos aikštelę tik dabar ne mūsų puolėjas, o šeimininkų gynėjas nukreipė kamuolį į savus vartus. Įdomu kam bus užrašytas šis įvartis. Po šio įvarčio žaidimas vėl išsilygino.

Keletas keistų mūsų manymu teisėjo sprendimų. Šeimininkų gynėjas numuša kamuolį ranka, jeigu būtų to nepadaręs Marius galėjo išbėkti vienas prieš vieną. Tik geltona kortelė. Gedvė smūgiuoja iš 20 metrų gynėjas griūna po kojomis kamuolys akivaizdžiai jam pataiko į ranką, šoninis teisėjas pamato ir pakelia vėlevėlę, nes veiksmas vyksta baudos aikštelėje. Aikštės arbitras tyli. Po kampinio šeimininkai pargriauna Dainių savo baudos aikštelėje arbitras vėl nemato.

Nežiūrint šių epizodų visgi turėjom 2-3 šimtaprocentes progas išplėšti pergalę. Likus 5 min. iki II kėlinio pabaigos Marius aplenkė gynėją išbėgo vienas prieš vartininką tačiau įvarčio pelnyti nesugebėjo. Lygiosios tolygios pralaimėjimui, nes čia irgi buvo šansas užsikabinti už 3 vietos. Galutinis varžybų rezultatas 1-1.