Įvyko varžybos dėl patekimo į didijį finalą

2010 09 24

 Penktadeinio vakarą įvyko pirmos varžybos dėl patekimo į didijį finalą. Jame susikovė Ledo ritulio klubas ir "Vienybė". Varžybos sutraukė bene didžiausią žiūrovų auditoriją.

 Kaip ir galima buvo prognozuoti varžybos gavosi įtemptos ir nerezultatyvios, nors gana korektiškos. Per tokio rango varžybas buvo parodyta tik viena geltona kortelė. Apibendrinant galima pasakyti, kad galėjo laimėti tiek vieni tiek kiti. Tačiau viską nulėmė viena "Vienybės" vartininko klaida, neapdairus vartininko Tomo išjėjimas iš vartų nulėmė ledo ritulio komandos žaidėjo smūgį į tuščius vartus. Po atkaklios kovos varžybas laimėjo Ledo ritulio klubas ir pateko į didijį finalą. "Vienybei" dėl patekimo į jį teks varžytis su "Senjorų" ir "Mėgėjų" poros nugalėtojais.

 Po varžybų kilo ginčų dėl Ledo ritulio komandos žaidėjų registracijos. "Vienybės" komandos vadovas pradėjo reikšti pretendzijas, kad už ledo ritulio klubą žaidė neregistruotas žaidėjas (jai). Komandos vadovų pasitarime buvom sutarę, kad komandos privalo pristatyti komandos dalyvių sąrašus. Priminsiu, kad žaidėjų ir vadovų gali būti viso 14 žmonių. Kai kurios komandos tarp jų ledo ritulio klubas oficialios paraiškos nepateikė, "Vienybė' pateikė tik varžyboms su Ledo ritulio komanda pasibaigus. Pagal varžybų nuostatus paraiška turėjo būti pateikta iki pirmųjų varžybų. Šios nuostatos esmė, kad negalima atstovauti dvejoms komandoms turnyro metu, negalima prisirinkti naujų žaidėjų prasidėjus varžyboms. "Vienybei" kilo įtarimų, kad už Ledo ritulio klubą žaidė naujas anksčiau nežaidęs žaidėjas. Jeigu ši komanda pateiks oficialų protestą jis bus svarstomas. Jeigu toks oficialus protestas bus gautas sankcijos gali būti taikomos tiek "Vienybei", tiek Ledo ritulio klubui, nes likusios dvi komandos "Senjorai" ir "Mėgėjai" paraiškas susitvarkė laiku.