Toliau vyksta "Pipirini" taurės varžybos (Papildyta)

2010 09 15

 Antradienio vakarą tarpusavyje susigrūmė "Senjorai" ir "Merinda", bei "Mėgėjai" ir "Cezis". Pirmoje dvikovoje stipresni buvo labiau patyrę 'Senjorai", nors pirmieji įvartį pelnė "Merindos" futbolininkai. Vėliau jiems fatališkai nepasisekė, nes du įvarčiai buvo įmušti į savus vartus. galutinis rezultatas 3-1 "Senjorų" naudai. "Merinda" tapo pirmąja komanda pralaimėjusia du sykius ir jau pasitraukusia iš kovos dėl taurės.  "Senjorai" jau planuoja sekančias rungtynes su Juodupės komanda.

 Antroje vakaro dvikovoje pergalę šventė "Mėgėjai', nors pirmame kėlinyje turėjo daug vargo su "Ceziu". Galutinis varžybų rezultatas 4-0 "Mėgėjų" naudai. Gerai šiose varžybose žaidė "Mėgėjų" puolėjas Algis. Gražų įvartį į viršutinį vartų kampą pelnė Gedvė. "Cezis" ketvirtadienį 18.00 val. žaidžia su Kavoliškio futbolininkais.

 Noriu priminti, kad dar ne visos komandos pristatė komandų dalyvių sąrašus. Artėjant svarbiausioms varžyboms dėl to gali kilti rimtų problemų. šiuo metu komandų dalyvių sąrašus pateikė: "Merinda", "Senjorai", "Entuziastai", "Mėgėjai'.

 Kadangi turnyras artėja į pabaigą, o liko sužaisti nemažai varžybų yra numatomas toks varžybų grafikas.

1. "Cezis" - "Kavoliškis" 2010 09 16 18.00 val.

2. Juodupė - "Senjorai" 2010 09 19 14.00 val.

3. "Mėgėjai" - Ledo ritulio klubas 2010 09 20 18.00 val.