UAFF antro turo rungtynės

2009 05 18

Sekmadienio varžybas su Kupiškio "Narjanta" komanda galima pavadinti tikru mūšiu. Komandos kovojo viena su kita nuo pirmo iki paskutinio teisėjo švilpuko. Antrame kėlinyje teisėjui irgi kliuvo-  jis buvo praradęs varžybų kontrolę.Bet apie viską nuo pradžių.

Nesusipratimas su teisėjais įvyko dar prieš varžybas, nes pastarieji vėlavo. Svečiai į Rokiškį atvyko gerokai prieš varžybas, todėl spėjo ir apšilti ir vėl sušalti. Praėjusiais metais su kupiškėnais žaidėme jų aikštėje , kur pasiekėme sunkią pergalę, prieš du metus jie mus Rokiškyje  nugalėjo rezultatu 2-0. Taigi , laukė principinė dvikova, kurioje abi komandos siekė tik pergalės. Šiose varžybose šiek tiek pakeitėme taktinį žaidėjų išsidėstymą. Varžybas pradėjome su dviem puolėjais. Reikėjo mušti įvarčius, deja, vos ne pirma pavojingesnė varžovų ataka baigėsi kuriozišku įvarčiu į mūsų vartus. Varžovų puolėjas T. Augulis iš "nulinio" dešinio atakos krašto bandė skersuoti kamuolį link mūsų vartų. Kamuolys, ore pralėkęs neitikėtiną trajektoriją , nusileido už mūsų vartininko nugaros, 0-1 13 min. Jam šis smūgis, kaip ir daugeliui mūsų , buvo visiškai netikėtas. Vėl teko vytis , o skubėdami , darėme daug klaidų, netikslių perdavimų. Tuo tarpu, svečiai pradėjo rungtyniauti labai užtikrintai ir vos nepelnė įvarčio. Iš pradžių po baudos smūgio kamuolys pralėkė visai šalia mūsų vartų. Kėlinio viduryje tas pats T. Augulis įsiveržė į mūsų baudos aikštelę ir griuvo susidūręs su V. Kazlausku. Iš šalies atrodė, kad neabejotinai bus paskirtas 11 metrų baudinys, tačiau teisėjas nesiryžo to daryti. Kėlinio pabaigoje, pagaliau,  perėmėme iniciatyvą į savo rankas , tačiau G.Sirvydis neišnaudojo dviejų gerų progų. Iš pradžių jis tik vos vos nespėjo prie kamuolio , pralėkusio visai šalia vartų, o kitame epizode puikiai vartus apgynė priešininkų vartininkas.

Per pertrauką stengėmės nusiraminti ir pasirengti antram kėliniui. Jo pradžioje vėl aktyvesni buvo kupiškėnai. Vieno išpuolio metu kamuolys pataikė į mūsų gynėjo ranką. Varžovai tikėjosi, kad  bus skirtas 11 metrų baudinys, tačiau teisėjo švilpukas ir vėl tylėjo. Dar po akimirkos kamuolys atsimušė į mūsų vartų skersinį. Bene aktyviausiai žaidė jau minėtas T. Augulis, kuris beveik po kiekvieno kontakto griūdavo,  taip kaitindamas aistras. Galų gale antroje kėlinio pusėje perėmėme iniciatyvą. G. Sirvydis prasiveržė link priešinikų vartų ir buvo pargriautas varžovų baudos aikštelėje. Tačiau, vietoj  11 metrų baudinio teisėjas G. Sirvydžiui parodė geltoną kortelę už vaidybą. Ir vis tik teisybė nugalėjo- dar po kelių akimirkų mūsiškiams pavyko pasiųsti kamuolį į varžovų vartus. Rezultatas tapo lygus 1-1. Žiūrova,i pajutę "kraują", pradėjo reikalauti antro įvarčio.  G. Sirvydis smūgiavo galva , tačiau kamuolys atsimušė į priešininkų vartų skersinį . T. Savickas atšokusį kamuolį perdavė S.Limontui, kuris  kamuolį nukreipė į priešininkų vartus. Deja, teisėjas įvarčio neįskaitė , nes užfiksavo nuošalę. Sekančios atakos metu varžovų gynėjas išmušė kamuolį iš tuščių vartų. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo superkovingas lygiąsias. Be įmušto įvarčio dar užsidirbom 3 geltonas korteles.

Po dviejų turų turime 2 taškus ir vis dar esame šešetuke.