Įvyko susirinkimas dėl "PIPIRINI" taurės organizavimo

2010 09 01

 Paskutinį vasaros vakarą Rokiškio kūno kultūros ir sporto centre įvyko pasitarimas dėl "Pipirini" taurės varžybų. Jame dalyvavo 8 komandų atstovai iš 9 užsiregisravusių. Daugiausiai buvo diskutuojama dėl varžybų sistemos, kadangi nuomonės išsiskyrė buvo balsuojama. Ir čia balsai pasiskirstė po lygiai nulėmė klubo vadovo balsas. Taigi trumpai apie sistemą.

 Šiame turnyre komandos žais Olimpine dviejų minusų sistema. Šiek tiek keblumų įnešė "Mėgėjų" komanda kuri vėlavo su registracija. Na bet kadangi vadovaujamės masiškumo ir kolegiškumo principais ši komanda įtraukiama į turnyro dalyvių gretas. Komanda pralaimėjusi vienas varžybas dar turės šansą atsitiesti ir kovoti dėl taurės. Dėl to bus sudaromos dvi lentelės pirma komandai kuri tiesiausiu keliu nepralaimėjusi, nei vienų varžybų keliaus į finalą ir antra lentelė sykį pralaimėjusioms komandoms.

 Buvo ištraukti burtai prieš tai išskirsčius komandas į dvi grupes. Pirmame etape komandos žais dvi varžybas tarpusavyje namai - išvyka. Čia galios įmuštų ir praleisų įvarčių faktorius kaip UEFA varžybose. Kituose etapuose bus žaidžiamos vienerios varžybos. Joms pasibaigus lygiosiomis bus du pratęsimai po 7 min. po to 9 m. baudiniai.

 Taigi burtai komandas suskirstė į tokias poras ( pirma komanda poroje pirmas varžybas žaidžia namie) :

 VIENYBĖ - JUODUPĖ

 ENTUZIASTAI - MERINDA

 LEDO RITULIO KLUBAS - KAVOLIŠKIS

 MĖGĖJAI - SENJORAI, Cezis žais su šios poros nugalėtojais

 Kiti svarbūs dalykai: Startinio mokesčio kaip tokio nėra prieš kiekvienas varžybas abi komandos paduoda teisėjui po 15 lt. Jeigu teisėjas nesulaukia pinigų iš komandos jai užskaitomas techninis pralaimėjimas rezultatu 0-3. Finalui bus stengiamasi pakviesti teisėją iš Panevėžio.

 Keiksmažodžių prevencija. Siekiant, kad futbolas taptų patrauklesnis žiūrovams, kad žaidėjai būtų atsakingi už savo poelgius, už necenzūrinis žodžius bus griežtai baudžiama. Žaidėjas gavęs raudoną kortelę šalinamas iš aikštės ir praleidžia sekančias varžybas. Drausmės komiteto sprendimu sankcijos gali būti didesnės.

 Finalinės varžybos vyks rugsėjo 26 d. 13 val.

 Artimiausių varžybų tvarkaraštis:

2010 09 03 17.45 val. Vienybė - Juodupė

2010 09 03 19.00 val. Ledo ritulio klubas - Kavoliškis

2010 09 04 14.00 val. Entuziastai - Merinda